چالش تحول بهار ۸ هفته ای من


چالش تحول ۸ هفته ای

آیا می دانستید ۸۰ درصد از مردم تا ماه مارس از اهداف سال نو خود دست می کشند؟

من اون دختر بودم

اما من چند سال گذشته را صرف کامل کردن روال هایم کرده ام تا به نتیجه برسم، زندگی ای را داشته باشم که دوستش دارم و هرگز از خودم دست نکشم – و شما هم می توانید!

بر ۱۴ مارس من چالش Spring Slim Down بازگشته است!

امسال بهت میدم ۸ هفته هفته از تمرینات رایگانبهار من برنامه غذایی سم زدایی، روال های سالم، دستور العمل ها، نکات، جوایز جنون آمیزو حمایت شخصی از طرف من و جامعه تیم LSF! به اینجا بپیوندید!

چالش تناسب اندام رایگان، چالش 8 هفته ای بهار، چالش تحول، تمرینات برای بانوان

۸ هفته چالش تحول

در طول این چالش ۲ ماهه، من دقیقاً در کنار شما خواهم بود و در برنامه LSF ما عرق می کنم!

نمی‌خواهم تجربه کامل را از دست بدهید، بنابراین به همه کاربران جدید می‌دهم ۲۱ روز دسترسی حق بیمه رایگان برای شروع سریع روال بهاری خود!

ما نیز خواهیم داشت تمرین زنده کلاس ها هر هفته و الف تن از سرگرمی با هم در ایمیل و در باشگاه متن من! همه بهترین راهنمایی ها، هدایای مهم و شگفتی های من برای کمک به شما به خودت فشار بیاور و اهدافت را در این بهار نابود کن!

چالش 8 هفته ای بهاری، چالش 8 هفته ای تناسب اندام، چالش تناسب اندام رایگان، تمرینات ورزشی برای بانوان، کاهش وزن برای تابستان، چگونه وزن کم کنیم، وزن سریع کاهش دهیم.

اماده ای؟

برای تغذیه و حرکت بدن و احساس انرژی مجدد آماده اید؟ آماده اید تا زندگی خود را از درون به بیرون تغییر دهید؟

خواه هدف شما این باشد وزن خود را کاهش دهید، بدن خود را تقویت کنید یا حمایت بیشتری دریافت کنید برای سازگاری با روال های ۲۰۲۲ خود، این چالش تحول ۸ هفته ای دقیقا همان چیزی است که شما نیاز دارید!

لازم نیست امروز برای تغییر همه چیز آماده باشید، فقط باید برای شروع آماده باشید

اینجا به Spring Slim Down بپیوندید.

و فراموش نکنید که آن را بررسی کنید جوایز شگفت انگیز شما می توانید برنده شوید و اطلاعات بیشتری را در اینجا دریافت کنید!رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر