چرا ساپینتو با جدایی رضاوند مخالف است – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر آرش رضاوند هافبکی که با استقلال قرارداد دارد و از اولین روز تمرین این تیم با آنهاست اما همچنان با توجه ادامه همکاری او با این تیم همچنان نامشخص است.

رضاوند پس از شروع ناامید کننده ای که او در فصل گذشته داشت و مورد حمله کنند هواداران استقلال برای نیم فصل به صورت قرضی راهی فولاد شد تا یکی از بهترین بازیکنان نیم فصل دوم فوتبال ایران زیر نظر نکونام شود. او نقش مهمی در موفقیت فولاد در آسیا و لیگ برتر داشت که باعث شد شخصاً بخواهد فوتبالش را در فولاد ادامه دهد.

اگرچه باشگاه فولاد می خواهد برگردد رضاوند و این بازیکن می خواهد به اهواز برگردد، این تصمیم مخالف است ساپینتو ایستاده است و این مربی پرتغالی که بله رضاوند معتقد است، قویا مایل به ادامه همکاری با این تیم است.

از آنجایی که باشگاه استقلال موفق به جذب هافبک بازیکن نشد و زمان نقل و انتقالات در حال اتمام بود. ساپینتو او حاضر نیست با جدایی این بازیکن موافقت کند در صورت شرایط همانطور که هستند باقی می مانند، به احتمال زیاد راش رضاوند او لیگ را با پیراهن استقلال آغاز خواهد کرد.