چرا سلامتی شما واقعاً ثروت شماست


سلامتی شما ثروت شماست. و اکنون، با این پیشنهاد نوآورانه FitnessBank، این بیانیه بیش از هر زمان دیگری زنگ می زند. همانطور که سایت ما نشان می دهد، بانک تناسب اندام متعهد است که به اعضای فعال خود با نرخ بهره پایین در طول زمان پاداش دهد.

بنابراین چگونه شروع به دستیابی به این کنیم؟ خیلی ساده است، در واقع. ابتدا، ما مراحل شما را با استفاده از یک برنامه تلفن همراه که فعالیت شما را با پایگاه داده ما ثبت و همگام می کند، پیگیری می کنیم. از آنجا، یک فرمول ویژه فعالیت شما را به نرخ بهره تعیین شده مرتبط می کند. هر چه بیشتر به بدنم وارد شوم، میزان آن بهتر است.

فواید فعالیت بدنی

البته امکان پیوند فعالیت بدنی به تعویق مالی همیشه مورد توجه ما بوده است. اما معنای واقعی این ابتکار بسیار بیشتر از جلب توجه است. “تغذیه ناسالم و عدم فعالیت بدنی از علل اصلی مرگ و میر در ایالات متحده است

در واقع، سالانه بیش از نیم میلیون نفر سبک زندگی خود را انتخاب می کنند. مهم نیست چقدر پول درآورید و پس انداز کنید، مهم نیست که کدام یک به اندازه کافی سالم نیستید که از آن لذت ببرید. به همین دلیل است که ما از یک سبک زندگی سالم و آگاهانه در FitnessBank دفاع می کنیم!

ارزش یک رژیم غذایی خوب

ایجاد عادات سالم بسیار فراتر از یک مجموعه سریع در مرکز ورزشی محلی شماست. آیا این عبارت قدیمی را شنیده اید که “ماهیچه های شکم در آشپزخانه ساخته می شوند؟” این خیلی بیشتر از یک ضرب المثل قدیمی است. سلامتی شما مستقیماً با آنچه برای سوخت بدن خود انتخاب می کنید، مرتبط است.

این نیز مهم است زیرا رژیم غذایی شما نیز سطح انرژی شما را تعیین می کند. انتخاب های غذایی سالم می تواند باعث شود در طول فعالیت بدنی دوام بیشتری داشته باشید و به ریکاوری بعد از ورزش کمک کنید. این یعنی مراحل بیشتر، یعنی نرخ بهره بهتر! سلامتی بهتر، ثروت بهتر. این یک پیروزی در سراسر هیئت مدیره است.

مراقب تمرین بیش از حد باشید

با چنین معامله خوبی، ممکن است در جلسه بعدی باشگاه بدنسازی خود تشویق شوید که کارهای بیشتری انجام دهید. هر چند مراقب باشید. تمرین بیش از حد می تواند باعث شود که عضلات شما به شکلی شکسته شوند که برای سلامت کلی شما مفید نباشد.

در کوتاه‌مدت، این می‌تواند باعث آسیب‌هایی از جزئی تا تقریباً غیرقابل جراحی شود. در دراز مدت می تواند منجر به آسیب دائمی شود و ممکن است در آینده منجر به عوارض یا بیماری شود. همیشه به بدن خود گوش دهید و بیشتر از هر چیز دیگری وقت بگذارید. سفر تناسب اندام. با ثبات شما راه خود را به هر سطح بعدی در زمان کار خواهید کرد!

بانک تناسب اندام را انتخاب کنید

با این حال، ناامید نشوید! اگر به وضوح در حال فعال شدن هستید، از فرصت استفاده کنید و به بدن خود درمان لازم را بدهید. ما حتی چالش‌های رقابتی داریم که رقابت بین شما و دارندگان حساب همکارتان را افزایش می‌دهد.

این یکی از راه‌هایی است که FitnessBank برای ارزش افزودن به زندگی و رفاه مشتریان خود تلاش می‌کند. ما مفتخریم که راهی برای ترسیم رابطه دیگری بین سلامتی و ثروت پیدا کرده ایم. آیا می خواهید در مورد افتتاح حساب نزد ما بدانید؟ به صفحه تماس ما بروید و با ما تماس بگیرید، ما خوشحالیم که گفتگو را شروع می کنیم!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر