چرخه انتخاب در انتظار فرانگیکاران/رنگرز: از تلاش بنا قدردانی می کنم


به گزارش خبرگزاری فارس، حسن رنگرز درباره قهرمانی فرنگی کاران در مسابقات قهرمانی امیدهای جهان اظهار داشت: قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی امید فرنگی در مسابقات جهانی اسپانیا را ابتدا به مردم خوب و عزیزی که حافظان این مسابقات هستند تبریک می گویم. مایلم از زحمات پروفسور محمد بنا و حمید باوفا کاپیتان های تیم های ملی جوانان و بزرگسالان برای تلاش های یک ساله برای این جوانان تشکر و قدردانی کنم. همچنین از همکارانم تیم ملی امید به خاطر زحماتی که در ۲۰ روز گذشته برای این جوانان و آینده سازان مبارزات بومی ما کشیده اند تشکر می کنم.

سرمربی تیم ملی درباره شرایط قبل از جدایی گفت: با توجه به زمان کوتاهی که پس از بر عهده گرفتن هدایت، کمترین مبلغ به من سپرده شد و با نظر فدراسیون تصمیم بر این شد که مسئولیت تیم امیدها را به عنوان بر عهده بگیرم. خوب، تا بتوانیم از زمان موجود نهایت استفاده را ببریم. راستش از مجموعه مقدمات و تدارکاتی که فدراسیون اندیشید تشکر می کنم. نحوه برگزاری اردو و حضور قهرمانان در تمرینات و شرایط سختی که باید در آن روادید صادر می کردیم مواردی بود که فدراسیون کشتی با مدیریت و تمهیداتی که در نظر گرفت شرایط را برای حضور ما در مسابقات مهیا کرد. و به عنوان یک مسئول فنی از زحمات شما صمیمانه تشکر می کنم. و قدردانی کنیم

تکاوران ادامه داد: از نظر ارزیابی فنی باید بگویم قهرمانان جوان ما هر چه داشتند به عنوان سرباز به میهن دادند. سطح مسابقات بسیار بالا و متفاوت از مسابقات جوانان جهان و یک سطح پایین تر از مسابقات جهانی بزرگسالان بود که با تلاش تیم جوانان ایران به این مهم دست یافت.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید