چگونه با نارسایی جنسیتی مقابله کنیم – فضای گفتگو


اگر اختلال هویت جنسیتی را درمان نکنید چه اتفاقی می افتد؟

نکته مهمی که باید در مورد نارسایی جنسیتی درک کرد این است می توان زمانی که به دنبال محیط های حمایتی هستید، کاهش می یابد. هرچه بیشتر در مورد گزینه های درمانی موجود برای کاهش تضاد بین نقش جنسی خاص خود در بدو تولد (یا ویژگی های جنسی فیزیکی) و هویت جنسی درونی یا گرایش جنسی خود بدانید، احساس سلامتی و شادی بیشتری خواهید داشت.

اگر نارسایی جنسیتی را درمان نکنید، ممکن است از ناراحتی روحی و روانی و همچنین سایر شرایط سلامت روان رنج ببرید. افراد مبتلا به نارسایی جنسی که کمک مورد نیاز و شایسته دریافت نمی کنند ممکن است دچار اضطراب، افسردگی، آسیب رساندن به خود، سوء مصرف یا سوء مصرف مواد و سایر شرایط سلامت روان شوند که مدیریت آنها دشوار است.

نارسایی جنسی درمان‌نشده می‌تواند از نظر روان‌شناختی برای فرد خطرناک باشد. می‌تواند استرس‌های روان‌شناختی مانند افسردگی، اضطراب و احساس بی‌ارزشی داشته باشد. بسیاری از افراد مبتلا به نارسایی ممکن است دچار آن شوند اما در موقعیتی نیستند که خود واقعی خود را در یک مارپیچ رو به پایین زندگی کنند. مصرف این دارو می تواند منجر به افکار خودکشی و حتی اقدام شود.

Reshawna Chapple، درمانگر فضای گفتگو، دکترا، LCSW

تحقیقات نشان داده است که افراد مبتلا به نارسایی جنسیتی در معرض خطر بیشتری برای خودکشی هستند. در واقع، نزدیک به نیمی از شرکت کنندگان (بیش از ۴۸٪) در یک مطالعه، افکار یا افکار خودکشی را گزارش کردند. ۲۴ درصد دیگر گفتند که حداقل یک بار اقدام به خودکشی کرده اند.

تراجنسیتی‌ها اغلب آزار و تبعیض را تجربه می‌کنند که می‌تواند منجر به احساسات بدتر و ناراحتی قابل توجهی در رابطه با نارسایی آنها شود. اما خبر خوب این است که شما مجبور نیستید بدون حمایت زندگی کنید. راه های سالمی برای مقابله با نارسایی جنسیتی و بهبود سلامت روان شما وجود دارد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر