چگونه یک شیک شامروک سالم نعناع ماچا درست کنیم


بهار به سرعت نزدیک می شود، که به معنای پاک کردن غذاها و همه چیز تازه است. و پس از یک زمستان طولانی پر از سبزیجات ریشه ای مغذی، ما هوس همه چیزهای سبک و سبز را داریم! بنابراین، ما در حال شکستن مخلوط کن این اسموتی با طراوت نعناع ماچا هستیم. پر از اسفناج غنی از مواد مغذی، خنک کننده نعناع، افزایش متابولیسم ماچا و کم قند، غنی از آنتی اکسیدان نوک کاکائویی، این اسموتی سبز خامه ای شیرینی شما را به سالم ترین شکل ارضا می کند.

از این دستور غذا به عنوان یک صبحانه آماده سازی آسان با انرژی گیاهی یا غذای سالم روز سنت پاتریک لذت ببرید! بهترین قسمت؟ شما می توانید از این دستور غذای بهتر لذت ببرید بدون اینکه طعم و مزه آن به خطر بیفتد! ساخته شده با کمتر از ۱۰ ماده در کمتر از ۵ دقیقه، چه چیزی را دوست ندارید؟

و به عنوان یک امتیاز اضافی، یک شیر بادام هندی خانگی دو مرحله ای ساده را به اشتراک می گذاریم که این شیک شامروک سالم را به سطح کاملاً جدیدی از خامه می رساند.

شیک شامروک ماچا نعنا سالم

عناصر:

 • ۱-۲ فنجان شیر بادام هندی خانگی (دستور العمل زیر) یا شیر مورد علاقه
 • ۱ عدد موز رسیده یخ زده
 • ۱ فنجان اسفناج (یا سبزی برگ تیره انتخابی)
 • ۱ قاشق چایخوری عصاره وانیل
 • ۱-۲ قاشق غذاخوری نعناع تازه یا ¼ قاشق چایخوری عصاره نعناع فلفلی
 • ½ قاشق چایخوری پودر ماچا، اختیاری
 • ۱-۲ قاشق غذاخوری نوک کاکائو، اختیاری
 • یخ

جهت ها:

مرحله شماره ۱: ۱ فنجان مایع را به مخلوط کن خود اضافه کنید. در مرحله بعد، مواد باقیمانده را جدا از نوک کاکائو اضافه کنید.

گام ۲: مخلوط کنید تا یکدست شود، در صورت نیاز مایع اضافی اضافه کنید.

مرحله شماره ۳: نوک های کاکائوی اختیاری را اضافه کنید و ۲ تا ۳ بار بپزید تا خوب مخلوط شوند.

مرحله شماره ۴: سرو کنید و لذت ببرید!

دستور غذا: شیر بادام هندی خانگی با ۲ ماده

برای این شیر بادام هندی خامه ای ۲ ماده ای سریع و آسان از شیر خریداری شده در فروشگاه صرف نظر کنید! در عرض چند دقیقه جمع می شود – بدون نیاز به زور زدن! با افزونه های مورد علاقه خود سفارشی کنید یا همانطور که هست لذت ببرید.

طرفدار بادام هندی نیستید؟ اینها را دیگر بده شیرهای خانگی بدون لبنیات تلاش!

عناصر:

 • ۱ فنجان بادام زمینی
 • ۳ لیوان آب

افزونه های اختیاری:

 • ۱-۲ خرمای مدجول، بدون هسته
 • ۱ قاشق چایخوری عصاره وانیل
 • نمک دریا داش

جهت ها:

مرحله شماره ۱: بادام هندی خام را با آب بپوشانید و آنها را به مدت ۴ ساعت یا یک شب خیس کنید.

گام ۲: بادام هندی را صاف کرده و خوب بشویید.

مرحله شماره ۳: تمام مواد فوق، از جمله هر نوع افزودنی طعم دهنده را به یک مخلوط کن با سرعت بالا اضافه کنید. پس از محکم شدن درب، آن را با درجه متوسط ​​به بالا مخلوط کنید تا مخلوط شما یکدست و کرمی شود. هیچ زور زدن لازم نیست!

مرحله ۴: طعم را امتحان کنید و شیرینی یا طعم دهنده ها را در صورت نیاز تنظیم کنید.

مرحله پنجم: مخلوط را در یک پارچ بزرگ یا ظرف شیشه ای قابل مهر و موم بریزید. بلافاصله میل کنید یا به مدت ۳ تا ۵ روز در یخچال نگهداری کنید.

این بهار آن را تازه و سبز نگه دارید!

چه به دنبال یک دستور غذای سرگرم کننده و جشن برای روز سنت پاتریک باشید و چه آماده تبدیل به دستور العمل های سبک و خوش طعم برای بهار هستید، این شیک شامروک نعنای ماچا سالم تمام نیازهای شما را برآورده می کند. سرشار از مواد مغذی گیاهی، قند کم و سرشار از مواد تقویت کننده متابولیسم مانند ماچا و اسفناج است. بهترین از همه، سفارشی کردن آن برای هر برنامه غذایی آسان است و در عرض چند دقیقه جمع می شود! هنگامی که هوس یک خوراکی کم‌چرب و سبز دارید که طعمی شبیه دسر دارد، به این ترکیب انرژی‌زا روی بیاورید.

به دنبال دستور العمل های مغذی و غذاهای سالم تر هستید؟ ثبت نام برای FitOn PRO و به جعبه دستور پخت ما پر از دستور العمل های منحصر به فرد دسترسی پیدا کنید. سریعتر به اهداف خود برسید و در عین حال از غذاهای مفید و بدون احساس گناه لذت ببرید!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر