چگونه Vivitrol در بهبود اعتیاد به مواد افیونی و الکل کمک می کند


اطلاعیه پیوند وابسته: اگر با استفاده از پیوندهای ارائه شده در این صفحه خریدی انجام دهید، ممکن است از طریق BetterHelp یا سایر فروشندگان غرامت دریافت کنیم. بیشتر بدانید.
آخرین به روز رسانی در ۱۵ دسامبر ۲۰۲۱ توسط رندی ویترز، LCMHC

در ایالات متحده، صدها هزار آمریکایی به مبارزه برای غلبه بر مصرف مواد مخدر و الکل ادامه می دهند. بسیاری از افراد و خانواده ها همچنان تحت تأثیر سوء اعتیاد قرار دارند.

در حالی که ده ها ماده مخدر مختلف وجود دارد که اعتیادآور هستند، دو خطرناک ترین و رایج ترین آنها الکل و مواد افیونی هستند.

اپیوئیدها نوعی داروی مخدر هستند که شامل هروئین، فنتانیل و مسکن‌های تجویزی مانند اکسی کدون (OxyContin®)، هیدروکودون (Vicodin®)، کدئین، مورفین و غیره است. همه آنها به شدت اعتیاد آور هستند.

چگونه Vivitrol هوس ها را متوقف می کند و به بهبودی از اعتیاد به مواد افیونی و الکل کمک می کند
چگونه Vivitrol هوس ها را متوقف می کند و به بهبودی از اعتیاد به مواد افیونی و الکل کمک می کند

الکل به طور گسترده ای مورد سوء استفاده قرار می گیرد زیرا به دست آوردن آسان تر، قانونی و ارزان تر است. برای بسیاری از الکلی‌ها، چیزی که با نوشیدن اجتماعی در آخر هفته‌ها شروع شد، در نهایت به الگویی از سوء مصرف مزمن و بی‌وقفه تبدیل شد.

اعتیاد به مواد افیونی و الکل توانایی شما برای عملکرد در تمام زمینه های زندگی شما را مختل می کند، اما این تنها پیامدی نیست که با آن روبرو خواهید شد.

مواد افیونی و الکل می توانند شما را بکشند.

در سال ۲۰۱۸، مواد افیونی در بیش از ۶۸ درصد از ۴۶۹۸ مرگ ثبت شده ناشی از مصرف بیش از حد مواد مخدر در فلوریدا دخیل بودند که ۳۱۸۹ مورد مرگ را به خود اختصاص دادند. و در سال ۲۰۱۹، یک نظرسنجی نشان داد که حدود ۴۰۲۹ تا ۵۳۸۵ مرگ ناشی از مصرف الکل در این ایالت وجود داشته است.

اگر شما یا کسی که می شناسید به مواد افیونی یا الکل اعتیاد دارید، باید کمک بگیرید. شما نمی خواهید بخشی از این آمارهای بیمارگونه باشید و شایسته زندگی بدون شکنجه اعتیاد فعال هستید.

خبر خوب این است که راه‌های مبتنی بر شواهد برای معتادان به مواد افیونی و الکلی‌ها برای ترک اعتیاد و بازیابی سلامتی خود وجود دارد.

یک داروی تجویزی به نام Vivitrol یک راه موثر برای رهایی از اعتیاد به الکل یا مواد افیونی است. در این مقاله، با این درمان موثر با کمک دارو و اینکه چگونه می تواند به بهبودی معتاد کمک کند، آشنا خواهید شد.

Vivitrol چیست؟

ویویترول نام تجاری نالترکسون است، که دارویی است که برای کمک به افرادی که از اعتیاد به مواد افیونی یا الکل بهبود می یابند در پرهیز کردن استفاده می شود.

این یک مسدود کننده مواد افیونی غیر اعتیادآور و غیر مخدر است که باید توسط یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی تجویز شود. یک بار در ماه از طریق تزریق داده می شود و با مشاوره و سایر اشکال حمایتی استفاده می شود.

فرمولاسیون های دیگر نالترکسون به صورت قرص خوراکی موجود است، اما Vivitrol به صورت تزریق عضلانی یک بار در ماه تجویز می شود. این یک فرمول نالترکسون با رهش طولانی است.

این درمان با کمک دارو (MAT) به افرادی داده می شود که قبلاً تحت سم زدایی قرار گرفته اند. و درمان معمولاً ۷-۱۴ روز پس از پرهیز مداوم از مواد افیونی یا الکل انجام می شود.

این داروی MAT با جلوگیری از لذت و آرامبخشی که مواد افیونی و الکل می توانند ایجاد کنند کار می کند – هیچ هوسی نخواهید داشت.

ویویترول، مانند سایر داروهای نالترکسون، یک آنتاگونیست گیرنده مواد افیونی است که برای درمان اعتیاد به مواد افیونی و اعتیاد به الکل استفاده می شود.

ویویترول چگونه کار می کند

مواد شیمیایی مسموم کننده مانند الکل و مواد افیونی اندورفین ترشح می کنند که احساس خوبی در فرد ایجاد می کند.

Vivitrol از اتصال اندورفین ها به گیرنده های خود در بیماران تحت درمان برای اختلالات مصرف الکل یا مواد افیونی جلوگیری می کند. پایان دادن به احساس لذت بخش مرتبط با مستی یا زیاد بودن.

در نتیجه، میل به نوشیدن یا مصرف مواد افیونی به تدریج از بین می رود. و کسانی که به استفاده ادامه می دهند در نهایت متوقف خواهند شد، زیرا دیگر هیچ مزیتی ندارد.

شرکت در Vivitrol MAT به شما این امکان را می دهد که هوشیار باشید.

چرا Vivitrol؟

این مطالعه ۶ ماهه را روی معتادان به مواد افیونی پس از سم زدایی در نظر بگیرید.

پس از سم زدایی مواد افیونی، ۱۲۴ بیمار وابسته به مواد افیونی تحت درمان با دارونما و مشاوره با ۱۲۶ بیمار وابسته به مواد افیونی تحت درمان با ویویترول و مشاوره مقایسه شدند.

نتایج به شرح زیر بود.

  • از هفته های ۵ تا ۲۴، ۴۵ نفر از ۱۲۶ بیمار Vivitrol پرهیز کامل را تجربه کردند، در مقایسه با ۲۸ مورد از ۱۲۴ بیمار دارونما.
  • در مقایسه با ۱۷ بیمار تحت دارونما، تنها ۱ بیمار تحت درمان با Vivitrol MAT را به دلیل عود قطع کرد.
  • بیماران Vivitrol خطر کمتری برای بازگشت به وابستگی داشتند.
  • هنگام رتبه بندی هوس، از ۱ تا ۱۰۰، بیمارانی که از Vivitrol استفاده می کردند میانگین امتیاز ۱۰.۱ را داشتند، در حالی که گروه دارونما میانگین امتیاز ۱۸.۲ را داشتند.

مربوط: چگونه برای مداخله ای آماده شویم که در واقع کارساز باشد

چرا به جای سایر داروهای نالترکسون مانند قرص از تزریق Vivitrol استفاده کنید؟

قرص ها یا قرص های نالترکسون وجود دارد که معتادان در حال بهبودی می توانند از آنها برای حفظ هوشیاری استفاده کنند. به عنوان مثال، نالترکسون هیدروکلراید وجود دارد که بیماران باید روزانه از آن استفاده کنند.

اما بیماران باید به یاد داشته باشند و مایل به مصرف هر روز قرص باشند. این یکی از بزرگترین مسائل مربوط به دوز روزانه نالترکسون بود.

با تزریق Vivitrol توسط پزشک، استفاده نامنظم از نالترکسون مشکلی نیست. پایبندی به دارو در یک برنامه درمانی که شامل تزریق یک بار در ماه است، کمتر مشکلی ایجاد می کند.

VIVITROL برای وابستگی به مواد افیونی و اعتیاد به الکل. با احترام، یوتیوب.

دکتر Vivitrol چگونه می تواند کمک کند؟

Vivitrol Doctor هر پزشک عمومی است که برای معتادان به مواد افیونی یا الکل در حال بهبودی، تزریق Vivitrol را تجویز و اجرا می کند.

اول از همه، شما نمی توانید تزریق Vivitrol را بدون نسخه دریافت کنید. این داروی MAT باید در کلینیک تجویز شود.

شما باید در یک مرکز سرپایی ثبت نام کنید که در آن پزشک Vivitrol تزریق را انجام می دهد. شما طبق قانون مجاز به تزریق Vivitrol خود نیستید.

مانند هر دارویی، هنگامی که به اشتباه از Vivitrol استفاده می کنید، می توانید عواقب نامطلوبی داشته باشید.

به عنوان مثال، ترک ناگهانی مواد افیونی یک اثر نامطلوب قابل توجه Vivitrol است.

به همین دلیل ضروری است که قبل از شروع MAT، حداقل به مدت ۷ تا ۱۴ روز استفاده از مواد افیونی یا مواد مخدر حاوی مواد افیونی مانند بوپرنورفین یا متادون را متوقف کنید.

با این حال، مواردی وجود دارد که پزشک تصمیم می گیرد که بیمار ابتدا نیازی به سم زدایی ندارد. در این صورت، ممکن است ویویترول را در یک موسسه پزشکی که در درمان ترک سریع مواد افیونی تخصص دارد، تجویز کنند.

ترک ناگهانی مواد افیونی می تواند خطرناک باشد و ممکن است در حین انجام این کار به بیمارستان بروید.

نکته اصلی این است که پزشکان به شما کمک می کنند تا در امان باشید

پزشک Vivitrol شما اطمینان حاصل می کند که همه چیز برای شما بی خطر است، مطمئن شود که برای درمان آماده هستید و به دارو حساسیت ندارید.

با یک پزشک، می توانید مطمئن شوید که دوزهای مناسب را دریافت می کنید و این دارو برای شما مفید خواهد بود.

چگونه می توانم یک دکتر Vivitrol پیدا کنم؟

یک برنامه MAT وجود دارد که می تواند به شما کمک کند مهم نیست در کجا زندگی می کنید.

اعتیاد به مواد افیونی و الکل در سرتاسر آمریکا بیداد می کند، اما فلوریدا به ویژه آسیب دیده است. در واقع، این دومین کشور پیشرو برای مرگ و میر ناشی از مصرف بیش از حد است.

بنابراین با استفاده از فلوریدا به عنوان مثال، یکی از کارهایی که می‌توانید انجام دهید این است که با مرکز بازیابی فلوریدا جنوبی تماس بگیرید. برنامه MAT آنها شهرت جهانی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت آنها مراجعه کنید.

افکار نهایی

وقت آن است که بهتر زندگی کنید، احساس بهتری داشته باشید.

اگر شما یا هرکسی که می شناسید به دنبال راهی پایدار برای ترک اعتیاد از مواد افیونی یا الکل هستید، Vivitrol MAT یکی از بهترین چیزهایی است که می توانید در نظر بگیرید.

این می تواند به شما کمک کند پس از سم زدایی یا توانبخشی هوشیار باشید و به شما امکان می دهد بدون مواد مخدر زندگی راحت تری داشته باشید.

درمان آنلاین الکل طبق شرایط شما

با درمان شخصی آنلاین الکل، نوشیدن الکل برای شما اهمیت کمتری پیدا می کند. شما می توانید تغییری ایجاد کنید، و ما اینجا هستیم تا کمک کنیم.

اگر این پست را دوست داشتید به من اطلاع دهید. بازخورد شما مهم است!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر