کارخانه نوآوری البرز بستر مناسبی برای توسعه خدمات فعالان صنفی رایانه است


شروین سوری دبیر نظام صنفی رایانه ای استان البرز در بازدید از کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز با اعلام این خبر گفت: سامانه اتحادیه رایانه بازوی اجرایی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات است که مسئولیت تنظیم مقررات را بر عهده دارد. و مقررات اپراتورهای کامپیوتر بله.. در حال حاضر حدود ۱۴۰ شرکت به عضویت این مجموعه درآمده اند که پیش بینی می شود این تعداد به ۳۰۰ شرکت افزایش یابد.

وی با اشاره به تنوع خدماتی که به اعضای این صنف ارائه می شود، گفت: طراحی ساختاری مناسب برای ارائه خدمات مناسب به فریلنسرها، شرکت های کوچک رایانه ای، برنامه نویسان، توسعه دهندگان شبکه و فعالان صنف رایانه از مهمترین اهدافی است که با همکاری کارخانه محقق شود. نوآوری و صنایع خلاق البرز می تواند این خدمات را توسعه دهد.

دبیر سامانه اتحادیه رایانه البرز گفت: شرکت های مستقر در کارخانه نوآوری البرز نیز می توانند با توجه به فعالیت خود از خدمات نظام صنفی بهره مند شوند و بر این اساس سامانه صنفی با استقرار میز خدمت در محل کارخانه نوآوری آماده می شود. اعضای این شرکت

شروین سوری گفت: امضای تفاهم نامه همکاری همه جانبه کارخانه نوآوری و صنایع البرز و سامانه اتحادیه رایانه البرز می تواند بستر توسعه خدمات مناسبی برای فعالان حوزه رایانه استان باشد.

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟