۱۰ کاری کدام ممکن است باید در ماه آوریل برای بهزیستی شخصی انجام دهید


اجتناب کرده اند ماجراجویی در خارج از درب گرفته به همان اندازه آثار هنری اصلاح بصری را انتخاب کنید و انتخاب کنید پادکست‌هایی کدام ممکن است خواهید کرد را به در نظر گرفته شده فرو می‌برد، همراه خود استراتژی ها غنی ما عامل جدیدی را بررسی کنید.

ورق زدن صفحات

خواه یا نه واقعاً خوشایند هستید؟: درک وضعیت اضطراری سلامت روان در بریتانیا توسط استیسی دولی
{در این} کتاب مورد پیش بینی، چاپ شده کننده استیسی دولی همراه خود متخصصان پزشکی، مشاوران، فعالان، اسناد سلامت را انتخاب کنید و انتخاب کنید افرادی که همراه خود شرایط درست مثل مسکن می کنند، با توجه به سلامت روان در بریتانیا صحبت می تدریجی. (BBC Books، ۱۶.۹۹ کیلو)

حرکت خیریه

حمایت اجتناب کرده اند افرادی که اجتناب کرده اند فقر قدرت مبارزه کردن می برند
فقر قدرت منصفانه ضرر رو به انبساط است، با این حال موسسات خیریه مشابه با Action for Warm Homes به طور خستگی ناپذیر امتحان شده می کنند به همان اندازه همراه با نیازمندان باشند. راه های مختلفی موجود است کدام ممکن است می توانید اجتناب کرده اند کار آنها حمایت کنید، اجتناب کرده اند جمله کمک های پولی، ترکیبی آوری کمک پولی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمایندگی در مشکل ها. به همان اندازه جایی کدام ممکن است می توانید {کمک کنید}، شاید به هیچ وجه از دست ندهید کدام ممکن است چه تفاوتی تحمیل می کنید. (همراه خود برای مشاوره nea.org.uk دانش بیشتری کسب کنید)

گوش هایت را به ما بده

‘دقیقا. همراه خود فلورانس گیون
او منصفانه باهوش، نویسنده را انتخاب کنید و انتخاب کنید نویسنده است، را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلورانس گفن {در این} پادکست عمیقاً به ۵ موضوع می پردازد: سکس، رسانه های اجتماعی، فمینیسم، روابط، را انتخاب کنید و انتخاب کنید تصویر هیکل. به فلورانس را انتخاب کنید و انتخاب کنید مهمانان بپیوندید به همان اندازه هر گوشه‌ای را همراه خود سرگرم کننده‌های فراوان در کل مسیر اختراع کنند. (در تمامی پلتفرم های پادکست حال است)

سطح را انتخاب کنید و انتخاب کنید فراگیر

ژئوچینگ
در سرتاسر جهان، ژئوکاچ ها در محل قرارگیری های خاصی پنهان شدند. این صندوقچه ها می توانند برای ادغام کردن هر چیزی اجتناب کرده اند ریزه کاری ها گرفته به همان اندازه کتاب های ضبط را انتخاب کنید و انتخاب کنید اقلامی برای خرید و فروش باشند. تعهد خواهید کرد اینجا است کدام ممکن است به ۱ ماجراجویی بروید را انتخاب کنید و انتخاب کنید این صندوق ها را پیدا کنید. علاقه برتر برای کل خانوار، پس چرا سطح نروید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ژئوکاش های نزدیک شخصی نروید؟ (برای کسب دانش تا حد زیادی به موقعیت یابی geocaching.com مراجعه کنید)

متصل

ساندرا ابرلو
اگر قدردان آثار هنری سفالگری هستید، اکانت اینستاگرام Sandra Apperloo جایی است کدام ممکن است می خواهید باشید. کار ساندرا کدام ممکن است هنرمندی در هلند است، رنگی، غیرمعمول را انتخاب کنید و انتخاب کنید غریب را انتخاب کنید و انتخاب کنید انصافاً است را انتخاب کنید و انتخاب کنید خلاقیت‌های منحصربه‌شخص او در واقعً باعث لذت فیدهای رسانه‌های اجتماعی خواهید کرد خواهد بود. (شکسته نشده @thepotteryparade)

ایده ها فنی

ملاحظه داشته باشید کدام ممکن است
برابر دیجیتالی گذاشتن نظر Post-it بر روی درگاه یخچال، NoteI ارائه می دهیم امکان می‌دهد پیامی را بنویسید هر دو ترسیم کنید کدام ممکن است در صفحه بی نظیر تلفن دوست هر دو دوستتان به نظر می رسد می‌شود. هنری باشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود این این سیستم دمدمی روز را برای کسی بسازید. (برای IOS حال است، برای دانش تا حد زیادی به اپ استور مراجعه کنید.)

درس تحقق یافته است شد

تعمیر بصری
متنوع اجتناب کرده اند ما به نحوه ورزشی لباس‌ها در نظر گرفته شده می‌کنیم، را انتخاب کنید و انتخاب کنید مطالعه نحوه تعمیر گرفتگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پارگی راه آسانی برای ضمانت اجتناب کرده اند ماندگاری لباس‌ها است. ترمیم بصری کدام ممکن است برای ادغام کردن وصله دوزی را انتخاب کنید و انتخاب کنید گلدوزی آسان است، روشی {برای تعمیر} لباس شماست کدام ممکن است بر افسون آن می افزاید را انتخاب کنید و انتخاب کنید نتیجه ممکن است انصافاً باشد. (برای کسب دانش تا حد زیادی به visualmending.com مراجعه کنید)

شکسته نشده هید

مشکل ۱۲،۳،۳۰
مشکل های ۱۲، ۳ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۳۰ فوق العاده ترجیح هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید انگیزه خوبی هم دارند. برای افرادی که جستجو در آسانسور مطابقت اندام شخصی در تجهیزات گلف هستند، در حالی کدام ممکن است تاثیر آن را کم نگه می دارند، این روال آسان قابل دستیابی است پاسخگو باشد. مشکل آسان است: روی تردمیل، لاغر شخصی را روی ۱۲ ترتیب کنید، سرعت را روی ۳ غیر مستقیم در ساعت (هر دو ۴.۸ کیلومتر در ساعت) بگذارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیم ساعت پرسه زدن کنید. اجتناب کرده اند پادکست هر دو حاضر مورد کنجکاوی شخصی در حالی کدام ممکن است در جاری حرکت هستید شادی کنید.

توجه های مربع

سیاره بی تجربه
خواه یا نه به همان اندازه به فعلی متوقف شده اید براستی شناخت اجتناب کرده اند توانایی محصولات؟ به حرکت دیوید آتنبرو بپیوندید به همان اندازه در جهان وطنی کدام ممکن است منصفانه مسکن ممکن است هزار سال اندازه بکشد، شیرجه می زند را انتخاب کنید و انتخاب کنید داستان دراماتیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید زیبای گیاهانی را کدام ممکن است ما {در این} سیاره به اشتراک می گذاریم اختراع کنید. (حال در iPlayer BBC)

به شخصی پاداش دهید

افت خلق را انتخاب کنید و انتخاب کنید خو، JOGB Living
قطره های خلق را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوی JOGB Living کدام ممکن است در سه مخلوط کردن مختلف “معاصر”، “اوقات فراغت بخش” را انتخاب کنید و انتخاب کنید “حسی” حال است، برای افزایش خلق را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوی خواهید کرد همراه خود توانایی رایحه درمانی طراحی شده است. تعدادی از قطره را در محل قرارگیری های استراتژیک فراگیر خانه شخصی، در دیفیوزر هر دو کف کف دست شخصی اضافه کنید به همان اندازه اجتناب کرده اند مزایای ظرفیت منحصر به شخص آروماتراپی بهره مند شوید. (۲۳.۵۰ کیلو، به jogbliving.com مراجعه کنید)
رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر