۱۰ کاری که باید در ماه مارس برای سلامتی خود انجام دهید


از شروع بهار تا برگرداندن ساعت تمرینی، ۱۰ چیز برای لذت بردن در این فصل را به اشتراک می گذاریم

صفحه برگردان

هر خانواده یک داستان دارد توسط جولیا ساموئل
در این کتاب تاثیرگذار، روان‌درمانگر جولیا ساموئل در هشت مطالعه موردی به بررسی مسائل مشترک خانوادگی، از جدایی گرفته تا خانواده‌های مختلط، آسیب‌های روحی و از دست دادن می‌پردازد و نشان می‌دهد که چقدر عمیقاً تحت تأثیر این روابط تلخ قرار گرفته‌ایم، و چگونه می‌توانیم آنها را مدیریت کنیم. یک عمر. (از ۱۷ مارس، Penguin Life، ۱۴.۹۹ پوند منتشر شد)

عمل محبت آمیز

از یک شهروند سالخورده در مورد داستان آنها بپرسید
همه ما داستانی برای گفتن داریم، و نسل های قدیمی تر در خانواده ها و گروه های اجتماعی ما باید داستان های بزرگی داشته باشند. اما چقدر وقت می گذاریم که بنشینیم و واقعا گوش کنیم؟ پس چرا با هم به یک سفر به پایین حافظه نروید؟ کنجکاو باشید، هرگز نمی دانید چه گنج هایی را ممکن است کشف کنید!

گوش هایت را به ما قرض بده

“موارد بدن با دکتر جن گانتر”
آیا باید روزی هشت لیوان آب بنوشم؟ آیا واقعا امکان تقویت سیستم ایمنی بدن وجود دارد؟ آیا باید سم زدایی کنم؟ ما دائماً با پیام‌های بهداشتی متناقض بمباران می‌شویم، و در این پادکست دکتر جن گانتر اینجاست تا رکورد را درست کند. هر هفته به عنوان دکتر گانتر و مهمانان به موضوع جدیدی بپردازید. (هرجا به پادکست گوش می دهید آن را پیدا کنید)

متصل به برق

مارک برایان
زمان آن فرا رسیده است که همه ما با پوشیدن هر چیزی که دوست داریم احساس راحتی کنیم، درست است؟ مارک برایان در اینستاگرام خود لباس‌های روز را به اشتراک می‌گذارد که با عکس‌های مد روز ترکیب شده است، در حالی که به‌عنوان مردی صاف و رک با اشتیاق به کفش‌های پاشنه بلند و دامن در سراسر جهان می‌چرخد. (مارک[email protected] را دنبال کنید)

نکات فنی

OLIO
مورد علاقه ثابت اینجا در خوشحال، برنامه OLIO با هدف کمک به ما در کاهش زباله و حمایت از یکدیگر به جوامع کمک می کند تا به منظور اشتراک گذاری مواد غذایی به یکدیگر متصل شوند. اکنون، این برنامه عملکرد جدید BORROW را راه‌اندازی کرده است – که به کاربران برنامه اجازه می‌دهد اقلام خانگی رایجی را که برای قرض گرفتن در دسترس همسایگانشان هستند فهرست کنند. (در گوگل پلی و اپ استور موجود است)

چشم های مربعی

داونتون ابی: عصر جدید
برای طرفداران حماسه خانواده، جدید داونتون ابی فیلم کراولی ها را در حال رفتن به فرانسه می بیند. منتظر پیچ و تاب ها، چرخش ها و شگفتی ها باشید و به خودتان اجازه دهید که درام این کپسول کامل فرار از خود دور شوید. (در سینماها ۲۹ آوریل)

بیرون و اطراف

یک چالش عکس شروع کنید
اعتدال بهاری ۲۰ مارس است که شروع رسمی فصل را نشان می دهد. همانطور که می بینید دنیای طبیعی در اطراف شما شروع به زنده شدن می کند، از آن عکس بگیرید. سپس، به همان نقطه برگردید و عکس‌های بیشتری در فواصل زمانی در طول سال بگیرید، با یک جدول زمانی فصلی که سال ۲۰۲۲ را ترک می‌کنید.

گفتگو

روز آگاهی از آسیب به خود
در اول مارس هر سال، روز خودآزاری (SIAD) با هدف افزایش همدلی و درک افرادی که زندگی آنها را تحت تأثیر قرار می دهد، به دنبال شناخت تأثیر خودآزاری و همچنین از بین بردن افسانه ها و بدنامی است. با استفاده از #SIAD به گفتگو بپیوندید

رفتن

تمرینات هوازی رترو
با تمرینات هوازی یکپارچهسازی با سیستمعامل، سرگرمی را به ورزش برگردانید. با تمرینات ورزشی طاقت فرسا و تکراری خداحافظی کنید و به بلند کردن دستگاه های گرم کننده پا و حرکت به سمت موسیقی متن های نشاط آور که به شما احساس قدرت و قدرت می دهد سلام کنید. اینترنت مملو از بارگذاری مجدد و بازسازی روال‌های پمپاژ قلب است.

از خودت پذیرایی کن

اکسیر صورت موکسا گل رز وحشی
اکسیر صورت موکسا رز وحشی، سرشار از روغن‌های قوی و مغذی، از جمله جوجوبا، بائوباب، خولان دریایی و گل رز، درمانی برای انواع پوست است. پوست خود را در طول سال تسکین، آبرسانی و تغذیه کنید و گل رز تقویت‌کننده کلاژن و خولان دریایی مملو از روغن امگا را تجربه کنید – یک غذای ضروری برای روتین روزانه شما. (RRP: 26 پوند، bloom-lifestyle.co.uk)


پیروزی!

برنده اکسیر صورت موکسا رز وحشی شوید

برای اینکه شانس خود را برای برنده شدن اکسیر صورت موکسا گل رز وحشی داشته باشید، به سادگی پاسخ خود به سوال زیر را به ایمیل زیر ایمیل کنید. مسابقات@happiful.com

این جمله را به پایان برسانید: گل رز با هر نام دیگری بو می دهد…

الف) به صورت گل
ب) به عنوان شیرین
ج) به صورت تازه

*مسابقه در ۱۷ مارس ۲۰۲۲ پایان می یابد. فقط سرزمین اصلی بریتانیا و ایرلند شمالی. موفق باشید!رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر