۲۰۰ دستگاه لوازم خانگی بین سیل زدگان توزیع می شود


به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، حسین پورنورعلی امروز در بازدید از چند مدرسه عشایری به همراه مدیرکل عشایری، فرمانده سپاه و آموزش و پرورش عشایری استان در بین خبرنگاران، ۳۰۰ بسته لوازم التحریر در قالب طرح احسان توزیع کرد. کمپین تمرین از سوی ستاد فرمان اجرایی امام جمعه فارس از دانش آموزان عشایری استان خبر داد و گفت: این بسته ها شامل کیف و لوازم التحریر است و ارزش هر بسته ۵۰۰ هزار تومان است.

مدیرکل ستاد فرمان امام (ره) فارس گفت: اجرای این طرح باعث ایجاد شور و نشاط در بین دانش آموزان می شود و این فعالیت های خیرخواهانه با هدف محرومیت زدایی و اقداماتی برای حمایت از دانش آموزان کم برخوردار انجام شد.

وی همچنین از توزیع ۲۰۰ بسته غذایی (شامل اقلام برنج، روغن، رب گوجه فرنگی، ماکارونی) بین عشایر نیازمند استان خبر داد و افزود: ارزش هر یک از این بسته های غذایی ۷۰۰ هزار تومان است. بنیاد تهیه و بین نیازمندان مناطق عشایری توزیع شد.

پورنورعلی در ادامه از توزیع ۲۰۰ دستگاه لوازم خانگی شامل یخچال، فرش، ظروف ملامینه و قابلمه، گاز و پتو به ارزش ۴ میلیارد تومان برای آسیب دیدگان سیل مرداد امسال در استان خبر داد و گفت: ۱۰ درصد خانوارها. توزیع وسایل برقی بین مناطق عشایری خواهد بود و ستاد اجرایی فرمان امام برای محرومیت زدایی در مناطق مختلف و برقراری عدالت آموزشی کمپ هایی را در مناطق مختلف استان فعال کرده است.

انتهای پیام/ س
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید