۴ آبان آخرین مهلت ثبت نام در رویداد پیشگام – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر ، حجت الاسلام والمسلمین مهدی ولایی برحق گفت: دومین رویداد پیشکسوت استان البرز با هدف جستجو کردن و حل مشکلات استان در آذرماه صورت می گیرد.

وی با بیان اینکه ثبت نام در این رویداد از ۲۲ آبان ماه آغاز شده است افزود: فردا ۴ آبان ماه آخرین فرصت ثبت نام در این رویداد است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان البرز با بیان اینکه رویداد پیشگامی یک جریان عمومی است و با استفاده از ظرفیت دلواپسان و فعالان جامعه، بستری برای شناسایی و حل مشکلات کشور ایجاد می کند، ادامه داد: طرح پیشگامی یک تفاهم مشترک است. بین اتاق های فکر اتان و سازمان تبلیغات اسلامی کشور بیشترین بودجه این رویداد را سازمان تبلیغات اسلامی تامین می کند.

وی در تشریح رویداد پیشگام افزود: رویداد پیشگام دارای ۴ قسمت است که شرکت کنندگان در ابتدا آن را طی می کنند. روند مصاحبه، غربالگری و تیم های ۳ یا ۴ نفره هیچ کس جدا می شوند

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز افزود: در این رویداد پیشگامانه این تیم ها به همراه مربیانی که سابقه مشکل گشایی و مشارکت در پروژه های مختلف کشور را داشته اند مسیر کامل حل مشکل را طی کرده و پیگیری می کنند. تا در طول برنامه ۱۰ روزه به نتایج خود برسید.

ولایی افزود: تیم های منتخب استانی از مرحله اول، در پیشگامان پیشرفته یا پیشگامان میدانی، در روند ۴۰ روز به همراه تیم های منتخب از استان های دیگر در فضایی فعال برای حل مشکل، گفت و گو و دیدار با مسئولان و پیگیری قرار گرفته و در کنار آن تلاش می کنیم تا با تعاملات دستگاه ها، روند حل مشکل را تسهیل کنیم. سازمان تبلیغات اسلامی با سایر نهادها از استان حذف شود.

گفتنی است در پایان این رویداد به بهترین تیم های اکشن جوایز فانتزی اهدا خواهد شد.