۵ گام برای دریافت مراقبت های روانی آنلاین مقرون به صرفه با کنجد


اطلاعیه پیوند وابسته: اگر با استفاده از پیوندهای ارائه شده در این صفحه خریدی انجام دهید، ممکن است از طریق BetterHelp یا سایر فروشندگان غرامت دریافت کنیم. بیشتر بدانید.
آخرین به روز رسانی در ۱۱ دسامبر ۲۰۲۱ توسط رندی ویترز، LCMHC

اگر در حال خواندن این مطلب هستید، احتمالاً احساس ناامیدی، افسردگی، اضطراب یا حتی شوکه کرده اید. شاید شما برای “مراقبت های سلامت روان آنلاین مقرون به صرفه” جستجو کرده باشید یا کنجکاو باشید که بدانید کنجد چیست و چرا باید از آن مراقبت کنید.

تو تنها نیستی. همه ما برای زنده ماندن تلاش کردیم.

دو سال گذشته با هیچ کدام از ما مهربان نبوده است. صرف نظر از نابسامانی‌های سیاسی، اجتماعی و مالی سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱، آمریکایی‌ها اکنون با یک اپیدمی سلامت روان مواجه هستند که قبلاً سابقه نداشته است. بر اساس گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری، ۴۰ درصد از بزرگسالان آمریکایی به دلیل وجود این ویروس ناشناس دارای مشکلات سلامت روان یا سوء مصرف مواد هستند.

۴۰ درصد این ۴ نفر از هر ۱۰ بزرگسال آمریکایی است. اوه خدای من. این تقریباً دو برابر اعداد چند سال پیش است.

برای بسیاری از آمریکایی‌ها، روان‌پزشکی و روان‌درمانی کلیدهایی هستند که به آنها کمک می‌کند تا بر آسیب‌های ناشی از همه‌گیری غلبه کنند و از نو شروع کنند. اما افزایش هزینه های بیمه سلامت یک مشکل است و بسیاری از مردم برنامه هایی ندارند که مراقبت های بهداشت روانی را مقرون به صرفه کند.

برای این منظور، بیایید در مورد گزینه های آنلاین صحبت کنیم. به طور خاص، روش‌هایی که می‌توانید از طریق پلتفرم جدیدی به نام Sesame به صورت آنلاین مراقبت‌های بهداشت روانی مقرون‌به‌صرفه دریافت کنید.

5 گام برای دریافت مراقبت های روانی آنلاین مقرون به صرفه با کنجد
۵ گام برای دریافت مراقبت های روانی آنلاین مقرون به صرفه با کنجد

مراقبت از سلامت روان کنجد چیست؟

کنجد به عنوان بهترین سلامت از راه دور سال ۲۰۲۱ توسط Healthline انتخاب شد، منبع قابل اعتماد مراقبت از سلامت روان که هزاران آمریکایی از آن برای رزرو جلسات درمانی حضوری یا مجازی در سراسر کشور استفاده می کنند. کنجد با زمان‌های رزرو انعطاف‌پذیر، لغو آسان و پرداخت مستقیم مقرون‌به‌صرفه، راهی عالی برای صرفه‌جویی در هزینه‌های درمان و مراقبت‌های بهداشت روان – بدون به خطر انداختن کیفیت است.

Sesame یک بازار مستقیم مراقبت از بیمار است که پزشکان دارای مجوز هیئت مدیره را با متخصصان بهداشت روان دارای مجوز مرتبط می سازد. آنها شامل شرکت‌های بیمه نمی‌شوند، و شما نیازی به آن ندارید، زیرا هزینه‌های آن‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که مراقبت‌های سلامت روان آنلاین مقرون به صرفه را به واقعیت تبدیل کنند.

Sesame یک پلتفرم آنلاین است. شما می توانید بدون خروج از خانه به تمام نیازهای سلامت روان خود رسیدگی کنید. Sesame به روانپزشکان برای تجویز داروها و همچنین جلسات ویدیویی انفرادی و زوجین با یک درمانگر مجاز دسترسی دارد.

ارائه خدمات بهداشت روان

 • مشاوره ویدیویی سلامت روان با ارائه دهندگان محلی
 • مشاوره تصویری روانپزشکی
 • ویزیت پر کردن مجدد نسخه ویدیویی
 • جلسه ویدیویی زوج درمانی
 • پزشکان مجاز و درمانگران مجاز

هزینه ها نیز بسیار مناسب است. به خصوص اگر تا حدی بیمه شده باشید یا اصلا بیمه نداشته باشید.

قیمت کنجد

خدمات با قیمت های زیر شروع می شود:

 • مشاوره ویدئویی روانپزشکی (بیمار جدید) ۱۶۵ دلار
 • دوباره پر کردن نسخه ویدیویی ۳۸ دلاری را ببینید
 • جلسه ویدیویی شخصی یا جلسه زوج درمانی ۵۰ دلار
 • بسیاری از داروها با قیمت کمتر از ۵ دلار به صورت آنلاین در دسترس هستند.

کنجد همچنین ده ها نوع مراقبت پزشکی دیگر را ارائه می دهد. دندانپزشکی، مراقبت های فوری، مراقبت از پوست، اطفال، کارهای آزمایشگاهی – ارائه دهندگان زیادی برای انتخاب وجود دارد.

کنجد با اعداد

 • ۱۰۰۰۰۰ بیمار درمان شدند
 • صرفه جویی ۳ میلیون دلاری توسط بیماران
 • ۶۰٪ در هر قرار ملاقات صرفه جویی می شود
 • ۹۵ درصد رضایت بیماران
 • ۱۰ هزار + پزشک و متخصص
 • بیش از ۸۰ رشته

ما بحث خود را به مراقبت‌های سلامت روان آنلاین مقرون به صرفه Sesame محدود می‌کنیم، زیرا به همین دلیل است که همه ما اینجا هستیم.

سیمسیم معتقد است که همه باید به بهترین ارائه دهندگان خدمات سلامت روان دسترسی داشته باشند – بدون نیاز به پیمایش در پیچ و خم شبکه های مراقبت های بهداشتی. با Sesame می توانید به سرعت و بدون لیست انتظار به مراقبت های با کیفیت بالا دسترسی پیدا کنید، زیرا لازم نیست منتظر کیفیت ذهنی خوب باشید. مراقبت های بهداشتی. و شما مجبور نیستید برای آن هزینه ای نیز بپردازید.

تنها در سال گذشته، کنجد بیش از ۳ میلیون دلار برای پزشکان، متخصصان و متخصصان بهداشت روان پس انداز کرد. و بر خلاف سایر پلتفرم ها، Sesame به شما پیشنهاد می دهد ارتباط واقعی با دکتر سلطنتی یا یک متخصص – بدون چت ربات یا الگوریتم. فقط پزشکان و درمانگران واقعی با قیمت های مقرون به صرفه.

مربوط: آیا درمان با جعبه نور می تواند سلامت روان شما را در طول کووید-۱۹ بهبود بخشد؟

شما نیازی به بیمه ندارید. قیمتی که می بینید بهایی است که می پردازید – برای همه.

زمانی که درمان و مشاوره آنلاین مناسب است در مقابل زمانی که مناسب نیست. تعریف، دستورالعمل های بهتر

۵ گام برای دریافت مراقبت های روانی آنلاین مقرون به صرفه با کنجد

اگر می خواهید به برنامه Sesame بپیوندید، این یک فرآیند ساده است. برای شروع، تنها چیزی که نیاز دارید دسترسی به اینترنت است.

مرحله ۱: به sesamecare.com مراجعه کرده و روی Mental Health کلیک کنید

در sesamecare.com، می توانید قرار ملاقات هایی با روانپزشکان، روانشناسان، درمانگران و ارائه دهندگان مراقبت های اولیه پیدا کنید. این ارائه دهندگان طیف وسیعی از خدمات از جمله گفتار درمانی، زوج درمانی، مشاوره سلامت روان، مدیریت نسخه و موارد دیگر را برای درمان طیف وسیعی از شرایط از جمله اختلالات خلقی، افسردگی، اضطراب، اختلالات خوردن، استرس و غیره ارائه می دهند.

مرحله ۲: یک پزشک، درمانگر، روانشناس یا سایر متخصصان سلامت روان پیدا کنید.

کنجد با ده ها ارائه دهنده برای انتخاب، قدرت انتخاب را در دستان شما قرار می دهد. یک پزشک، درمانگر، روانشناس یا سایر متخصصان سلامت روان پیدا کنید. نظرات را بخوانید و با درمانگر یا ارائه دهنده خود آشنا شوید. سپس قرار ملاقات مناسب خود را رزرو کنید.

مرحله ۳: زمان مناسب خود را انتخاب کنید

پزشکان سیسمونی اوقات خصوصی خود را فهرست می کنند – به این معنی که در دسترس بودن بسیار بیشتری نسبت به سایر سایت های درمانی یا پلت فرم های سلامت روان دارند، بنابراین می توانید یک جلسه درمانی یا مشاوره سلامت روان را در زمانی که برای شما مناسب است رزرو کنید. به این ترتیب، می توانید روی بهتر شدن تمرکز کنید و نه بر روی یک برنامه پیچیده.

مرحله ۴: پیش پرداخت، قیمت مستقیم و مقرون به صرفه

کنجد تنها در سال ۲۰۲۱ بیش از ۳ میلیون دلار برای بیماران صرفه جویی کرد. Sesame که در سال ۲۰۲۱ توسط OnlineDoctor.com به عنوان “مقرون به صرفه ترین در هر بازدید” رتبه بندی شده است، به درمانگران و متخصصان سلامت روان انعطاف پذیری می دهد تا هزینه ها را بدون به خطر انداختن کیفیت خدمات خود کاهش دهند.

بدون شرکت‌های بیمه یا اشخاص ثالث، می‌توانید یک درمان یا مشاوره سلامت روان را تا ۶۰ درصد کمتر از هر جای دیگری رزرو کنید. در حالی که Sesame با بیمه کار نمی کند، قرار ملاقات ها معمولاً HSA و FSA قابل استرداد هستند، اگر کارفرمای شما به شما پیشنهاد دهد.

مرحله ۵: به پزشک یا متخصص خود مراجعه کنید

سیستم رزرو و نوبت دهی ساده Sesame باعث می شود که به راحتی به پزشک یا درمانگر خود به صورت آنلاین یا حضوری مراجعه کنید. برخلاف مراقبت‌های سنتی سلامت روان، Sesame دارای خط‌مشی «رزرو بدون نگرانی» است که به شما امکان می‌دهد تا ۲۴ ساعت قبل برای بازپرداخت کامل آن را لغو کنید.

مرحله ۶: (در صورت وجود): داروهایی به ارزش ۵ دلار به صورت رایگان دریافت کنید

همانطور که احتمالا می دانید، هزینه های نسخه می تواند بسیار متفاوت باشد. کنجد بهترین قیمت را برای صدها نسخه با ارائه یک داروی نسخه ای ۵ دلاری با تحویل رایگان به بیماران – در صورت تجویز هنگام بازدید از وب سایت کنجد تضمین می کند.

آخرین افکار

با کنجد، نهایتاً مراقبت‌های سلامت روان آنلاین مقرون به صرفه برای میلیون‌ها آمریکایی که بیشتر به آن نیاز دارند، در دسترس است. دور زدن شرکت‌های بیمه شما ممکن است غیرمعمول به نظر برسد، اما نکته اصلی این است که ارائه‌دهندگان اغلب زمانی که کارگزار را حذف می‌کنند، می‌توانند هزینه‌های کمتری دریافت کنند.

اگر بیمه دارید، نرخ ها را با شرکت بیمه خود بررسی کنید و ببینید کدام گزینه برای شما بهترین است.

و مهم نیست که کدام جهت را انتخاب می کنید، لطفا سلامت روان خود را در اولویت قرار دهید. شما سزاوار آن هستید

اگر این پست را دوست داشتید به من اطلاع دهید. بازخورد شما مهم است!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر