۷ فیلم عاشقانه که روابط را درست می کنند


آیا به دنبال این هستید که با یک فیلم عاشقانه کنار بیایید که چیزهای ناسالم و غیر واقعی را خریداری نکند؟ روی توصیه های ما بازی را فشار دهید

هیچ چیز مانند نشستن با یک پتوی بزرگ، یک کاسه ذرت بو داده، و یک فیلم عاشقانه دل انگیز نیست – چیزی در مورد تماشای عشق در عمل وجود دارد که مطمئناً کاکل ها را گرم می کند.

گفته می شود، اگر بگوییم هالیوود هر بار درست می شود، دروغ می گوییم.

مالکیت، دستکاری، خیانت، نقش های جنسیتی ناسالم، و عینیت بخشی به سمت راست – در مورد ژانر عاشقانه، موارد بالقوه آسیب رسان زیادی وجود دارد، و زمان آن فرا رسیده است که از تمجید از مدل های قدیمی و رابطه ای خودداری کنیم.

بنابراین، در اینجا، ما هفت فیلم را گردآوری می کنیم که روابط را درست می کنند، تا بتوانید خاموش شوید و از قدرت عشق لذت ببرید.

۱. به همه پسرانی که قبلاً دوستشان داشتم

این رام کام بسیار محبوبی است که به سن بلوغ می‌رسد، و به دلایل درست در فهرست ما قرار می‌گیرد. لارا جین نامه های عاشقانه مخفیانه و به شدت صادقانه ای برای پنج نفر از دوستانش می نویسد تا احساسات خود را تخلیه کند، اما هرگز قصد ارسال آنها را نداشت. اما آنها بیرون می آیند و او اکنون باید با این سقوط کنار بیاید. به همه پسرانی که قبلاً دوستشان داشتم یک رام-کام نوجوان است که به درستی انجام شده است، زیرا پروانه‌هایی را که با عشق جوان می‌آیند، بدون دام‌های غبارآلود به تصویر می‌کشد که می‌توانست به راحتی وارد آن شود.


۲. غرور و تعصب

خیلی رمانتیک تر از جین آستن نیست غرور و تعصبو دلیلی وجود دارد که چرا این داستان کلاسیک در طول اعصار دوام آورده است. داستان رابطه بین الیزابت بنت سرسخت و شوخ و آقای دارسی مرموز و بلندپایه را دنبال می کند و درام های خانوادگی زیادی به ترکیب اضافه شده است. خود را در اقتباس ۲۰۰۵ غرق کنید، به زیبایی گرفته شده و بازیگران لذت بخشی را به تصویر کشیده اند و برای یک فرار رمانتیک نهایی آماده شوید.


۳. اگر خیابان بیل می توانست صحبت کند

بر اساس رمان جیمز بالدوین، اگر خیابان بیل می توانست صحبت کند عاشقانه قدرتمندی است که شبیه هیچکدام نیست. زمانی که فانی به دروغ متهم به تجاوز جنسی می شود، زندگی تیش و فانی متوقف می شود. با او در زندان و باردارش، تیش سپس تصمیم می گیرد تا بی گناهی خود را ثابت کند. این فیلمی است که نباید از دست داد.


۴. خانواده آدامز

خوب، این نیست موکدا یک فیلم عاشقانه، اما رابطه بین گومز و مورتیشیا رابطه‌ای است که احتمالاً نمی‌توانیم آن را از فهرست حذف کنیم. پرشور، فداکار، صادق، شهوانی؟ این جفت همه کادرهای ما را علامت می‌زند. به خانواده معروف بپیوندید تا آنها در برخی از آزمایشات و مصیبت های منحصر به فرد زندگی خانوادگی کار کنند.


۵. پرتره بانوی در آتش

یک برنده حذفی در جشنواره های فیلم، پرتره بانوی در آتش زنی را دنبال می کند که به جزیره ای سفر می کند تا پرتره یک زن را به عنوان بخشی از یک ازدواج ترتیب داده شده بکشد. اما او عاشق سوژه اش می شود و یک عاشقانه ممنوعه آغاز می شود. فیلمی که در قلب عشق، ارتباط، و آنچه ما را به آن چیزی که هستیم، فرو می برد – مطمئن شوید که جعبه دستمال کاغذی را در نزدیکی خود دارید.


۶. آسیایی های ثروتمند دیوانه

با انرژی بی امان که مملو از سرگرمی است، آسیایی های ثروتمند دیوانه قرار است به یک کلاسیک مدرن در ژانر رام کام تبدیل شود. راشل، یک پروفسور، با نیک قرار می گذارد و در راه است تا با خانواده اش ملاقات کند. اما وقتی متوجه می شود که نیک به یکی از ثروتمندترین خانواده های کشور تعلق دارد، همه چیز شروع می شود اندکی پیچیده تر. آیا او باید بین حرفه خود و خانواده جدید خود یکی را انتخاب کند؟ و رابطه آنها چه چیزی را می تواند تحمل کند؟


۷. انجمن ادبی و پای پوست سیب زمینی گورنزی

برای یک ساعت دلگرم، کند سوز، خنده دار، شوخ و متحرک، انجمن ادبی و پای پوست سیب زمینی گورنزی بهترین فیلم عاشقانه دنج است. یک نویسنده ساکن لندن شروع به تبادل نامه با ساکنان جزیره گرنزی می کند. وقتی تصمیم می گیرد از جزیره دیدن کند، دوستی و عشق به دنبالش می آید…

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر