۷ هدیه منحصر به فرد و متفکر روز مادر


با انتخاب هدایای متفکرانه ما، امسال از مادرتان چیزی واقعاً خاص پذیرایی کنید

با نزدیک شدن به روز مادر در ۲۷ مارس، اکنون زمان آن فرا رسیده است که به این فکر کنید که امسال چگونه می خواهید با مادر خود رفتار کنید.

هدیه دادن به معنای نشان دادن کسی است که برایتان مهم است، و انتخاب ما از بهترین هدایای متفکرانه و منحصربه‌فرد موجود به شما کمک می‌کند این کار را انجام دهید.

کیف های حمل و نقل بالا، Pri Pri

هر کدام با استفاده از ساری های تغییر کاربری داده شده، و توسط یک موسسه خیریه در هند که از زنان محروم با ارائه آموزش خیاطی به آنها حمایت می کند، ساخته شده است.

از ۹ پوند، pripri.co.uk

کیف های پری پری

Pri


کیت تاج گل بهاری، I Do Handmade

کیت‌های تاج گل بهاری از I do Handmade که توسط یک تیم مادر و دختر ساخته شده‌اند، با همه چیزهایی که برای ایجاد تاج گل خشک شده خود نیاز دارید تا کمی از بهار را به خانه خود دعوت کنید، ارائه می‌شود. مناسب برای صنعتگران با هر توانایی، یک آموزش آنلاین گام به گام را دنبال کنید که به شما کمک می کند از گل های زیبا و خشک شده در کوره کنت نهایت استفاده را ببرید.

۲۸ پوند، idohandmade.co.uk

من دست ساز کار میکنم

من دست ساز می کنم


شمع معطر، لندن جامع

در حالی که صنعت عطرسازی یک کالای لوکس است، زنجیره تامین اغلب منصفانه نیست. تا به امروز، کل نگر لندن از بیش از ۱۰۰۰ کشاورز و خانواده‌هایشان در سراسر هائیتی، اندونزی، مراکش، مصر، ریونیون و جزایر موریس حمایت کرده است – در برنامه‌های بهداشتی و آموزشی برای حمایت از معیشت آن‌ها مشارکت کرده است. و البته آنها یک محصول زیبا ساخته اند تا به شما کمک کند از مزایای آروماتراپی شمع لذت ببرید.

۱۹ پوند، thisisholisticlondon.com

لندن کل نگر

لندن کل نگر


اشتراک کتاب استفاده شده، Wob

برای کتاب‌کرم‌هایی که همیشه در جستجوی مطالعه بعدی خود هستند، نمی‌توانید با اشتراک کتاب دست دوم Wob (که قبلاً به عنوان World of Books شناخته می‌شد) اشتباه کنید. اشتراکی را متناسب با علایق و علایق عزیزتان انتخاب کنید و افق دید آنها را با ژانرهای جدید و هیجان انگیز گسترش دهید.

از ۹.۹۹ پوند، bookclb.co.uk

واب


جواهرات شخصی، جواهرات سوفیا الکساندر

مهره‌ها و گردن‌بندهای دست ساز با دست، پا و اثر انگشت واقعی نوزادان و کودکان، لوسیل وایتینگ جواهرات خیره‌کننده‌ای خلق می‌کند که می‌توان برای تمام عمر از آنها قدردانی کرد. این جواهراتی است که با استفاده از موادی که مسئولانه تهیه شده اند، و با یک سیاست زیست محیطی که او را با هر خرید درخت کاشت می کند، جواهراتی است که باید با افتخار از آن استفاده کرد.

از ۱۸۰ پوند، sophia-alexander.com

جواهرات سوفیا الکساندر

جواهرات سوفیا الکساندر


برای هدیه ای که مملو از الهام، پشتیبانی، نکات و ترفندها، و داستان های منحصر به فرد و نشاط آور است، اشتراک شاد همه چیز را دارد. طول اشتراک را از سه تا ۱۲ شماره انتخاب کنید، و عزیزان شما می توانند هر ماه از یک شماره جدید زیبا لذت ببرند که مستقیماً درب منزل تحویل داده می شود و در مواد قابل بازیافت بسته بندی می شود. هر خرید اشتراک چاپی به ما کمک می کند تا نسخه های دیجیتالی خود را به صورت رایگان ارائه دهیم، به طوری که همه کسانی که به آن نیاز دارند به اطلاعات سلامت روان و رفاه دسترسی داشته باشند.

از ۱۷.۹۷ پوند، shop.happiful.com

اشتراک مبارک

اشتراک مبارک


چیزکیک لاکچری شرکت کیک پنیر انگلیسی

برای مادری که دندان شیرین دارد، یک کیک پنیر ساده که توسط شرکت انگلیسی کیک پنیر مستقیماً به درب خانه تحویل داده می شود، قطعاً لذت بخش خواهد بود. هر چیزکیک را می توان با یک دیسک شکلاتی شخصی سازی کرد و همچنین می توانید یک کارت هدیه و بسته بندی هدیه اضافه کنید. با بسیاری از طعم‌های دل‌انگیز برای انتخاب، با گزینه‌های بدون گلوتن و وگان نیز موجود است، چیزی برای همه پالت‌ها وجود دارد.

از ۳۷.۵۰ پوند، englishcheesecake.com

شرکت کیک پنیر انگلیسی

شرکت کیک پنیر انگلیسی

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر