۷ کاری که می توانید انجام دهید


اطلاعیه پیوند وابسته: اگر با استفاده از پیوندهای ارائه شده در این صفحه خریدی انجام دهید، ممکن است از طریق BetterHelp یا سایر فروشندگان غرامت دریافت کنیم. بیشتر بدانید.
آخرین به روز رسانی در ۱۶ دسامبر ۲۰۲۱ توسط رندی ویترز، LCMHC

در طول دو سال گذشته، رویدادهای جهانی، کسانی را که با هوشیاری دست و پنجه نرم می‌کنند، مجبور کرده‌اند راه‌های مختلفی برای مدیریت بهبودی خود بیابند. الکلی ها اغلب مجبور می شوند بدون جلسات و درمان ۱۲ مرحله ای حضوری از خانه کار کنند و باید راه های جایگزینی برای هوشیار ماندن بیابند.

اگر با یک فرد الکلی زندگی می کنید، می دانید که مسیر بهبودی چقدر می تواند برای او دشوار باشد. تصور کنید سازگاری با سبک زندگی در خانه چقدر دشوار است. حالا تصور کنید این کار را در حین مبارزه با اعتیاد انجام دهید. این چیزی است که معشوق شما در حال حاضر از آن رنج می برد.

برای این منظور، بیایید در مورد چگونگی حمایت از یک الکلی در بهبودی صحبت کنیم. حمایت شما برای آنها ارزش جهانی خواهد داشت، اما یک راه درست (و یک راه اشتباه) برای ارائه آن وجود دارد.

چگونه از یک الکلی در بهبودی حمایت کنیم: 7 کاری که می توانید انجام دهید
چگونه از یک الکلی در بهبودی حمایت کنیم: ۷ کاری که می توانید انجام دهید

چگونه از یک الکلی در بهبودی حمایت کنیم

۱. در مورد اعتیاد به الکل بیاموزید

قبل از اینکه بتوانید از کسی حمایت کنید، باید بیشتر در مورد آنچه که او در حال گذراندن آن است بدانید. با تحقیق در مورد اعتیاد به الکل، درک بهتری از آنچه خانواده، دوست یا یکی از اعضای خانواده خود می گذرانند، خواهید داشت. الکلی ها نمی توانند در حد اعتدال بنوشند. آنها نمی توانند متوقف شوند در حالی که شما می توانید.

برای کسانی که می توانند یک نوشیدنی بنوشند، ما نمی فهمیم که چرا یک الکلی نمی تواند. با مطالعه در مورد این اختلال و کارهایی که با بدن و ذهن شما می کند، بهتر آماده می شوید که در مورد آن صحبت کنید و به گوش مهربان خود بپردازید.

آیا می خواهید در مورد اعتیاد به الکل بیشتر بدانید؟

در اینجا چند منبع برای کسب اطلاعات بیشتر قبل از ورود به ادامه مقاله آورده شده است:

۲. در اطراف آنها مشروب نخورید

این ممکن است بی کلام به نظر برسد، اما مصرف الکل و مواد مخدر در سراسر کشور به دلیل COVID-19 در حال افزایش است. با دسترسی محدود به رستوران ها، کافه ها و سایر رویدادهای اجتماعی، مردم بیش از هر زمان دیگری به مشروب فروشی ها بازگشته اند.

اگر دوست دارید نوشیدنی بنوشید، این کار را در جای دیگری انجام دهید – هرگز آن را در خانه و اطراف عزیزتان انجام ندهید.

حتی نوشیدن الکل در زمانی که آنها وجود ندارند می تواند منجر به عود شود. آنها می توانند آن را بو کنند. آنها حتی ممکن است بطری ها را ببینند. با ناتوانی در راه رفتن بدون نوشیدن، عشق خود را برای شکست قرار ندهید.

پس از یک روز سخت راه های مختلفی برای نفس کشیدن یا آرامش پیدا کنید. آنها بیش از آنچه تصور کنید از شما برای این کار تشکر خواهند کرد.

برای بسیاری، بهبودی یک سفر مادام العمر است و مدت‌ها پس از آمدن و از بین رفتن ویروس کرونا به حمایت شما نیاز خواهند داشت.

۳. آنچه را که می گویید تمرین کنید

اکنون که در مورد اعتیاد به الکل و آنچه در آن رخ می دهد بیشتر می دانید، شروع کنید به تمرین آنچه که هنگام صحبت در مورد آن خواهید گفت. شما می خواهید خوب و دلسوز باشید. شما می خواهید شنونده ای دلسوز باشید. شما می خواهید به آنها بفهمانید که در صورت نیاز در کنار آنها هستید.

شما باید از عبارات “من” به جای تعمیم استفاده کنید. اگر سوال یا نگرانی دارید، از آنها بپرسید. در مورد آنچه می خواهید بدانید خجالتی نباشید. بسته به اینکه چه اتفاقی در حال رخ دادن است و کسی که دوستش دارید در کجا در حال مبارزه است، گاهی برای مکالمات سخت آماده باشید. به همین دلیل است که تمرین به شما کمک می کند هنگام حمایت از یک الکلی آرام بمانید.

۴. مکان مناسب، زمان مناسب

عزیز شما از انزوا و تنهایی از دستورات خانه نشینی رنج می برد. آنها عادت ندارند از کار دور باشند و از ساختاری که بهبودی را هدایت می کند دور باشند.

مربوط: ۶ افسانه مضحک درباره معتادان گمنام

آنها را با صحبت در مورد آنچه که از سر می گذرانند غافلگیر نکنید. از آنها بپرسید که چه زمانی برای صحبت کردن مناسب است. به آنها اطلاع دهید که از آنها حمایت می کنید. مطمئن شوید که مکان و زمانی را انتخاب کنید که حریم خصوصی و آرامش را ارائه دهد.

۵. باز و صادق باشید

اگر متوجه شدید که یکی از عزیزان در حال مبارزه است، اشکالی ندارد که صحبت کنید. متهم نکنید، تحقیر نکنید یا با عصبانیت صحبت نکنید. عشق و نگرانی خود را ابراز کنید؛ اجازه دهید در عوض در آن لحظات به روی شما باز شوند.

مردم باید احساس کنند شنیده می شوند. شما دلایل خوبی برای عصبانیت از رفتار آنها دارید، اما اگر می خواهید رفتار آنها را تغییر دهید، باید احساس کنند که کنترلی بر اوضاع دارند. گوش دادن به آنها در واقع در این مواقع کمک می کند.

با کنترل جریان مکالمه به آنها، به آنها قدرت می دهید تا صداقت شما را کمی راحت تر بپذیرند.

۶. به آنها فضا بدهید

وقتی می گویند برای صحبت آماده نیستند یا به فضا نیاز دارند، باید آنها را بشنوید. در آن لحظه آن فضا را به آنها بدهید. بگذارید وقتی آماده شدند به سراغ شما بیایند.

گاهی اوقات بهبودی از اعتیاد به الکل نیاز به تفکر و تأمل آرام قبل از بحث در مورد موضوع دارد. اگر عزیزتان این فضا را خواست به آن احترام بگذارید. اگر شخص دیگری در خانه شما زندگی می کند، اطمینان از اینکه آنها به این مرزها احترام می گذارند نیز مفید است.

یادگیری نحوه حمایت از یک معتاد الکلی در دوران نقاهت نیاز به صبر زیادی دارد. تعیین مرزهای محکم مهم است، اما ما می توانیم این کار را به گونه ای انجام دهیم که شأن آنها را از بین ببریم.

۷. یک روال جدید بسازید

طی چند سال گذشته همه مجبور بوده اند به روش های جدید عادت کنند. این شامل شما می شود. مانند شما، کسی که دوستش دارید از این روال جدید رنج می برد. کمک به آنها برای ایجاد عادات و برنامه‌های جدیدی که می‌توانند در طول زندگی مشترکتان به آنها تکیه کنند، کلید کمک به بهبودی آنها است.

برای یادگیری آنچه که آنها از برنامه روزانه در خانه نیاز دارند، وقت بگذارید. آیا صبحانه یا ناهار در ساعت معینی کمک می کند؟ آیا آنها پس از پایان “کار” به یک دوره رفع فشار نیاز دارند؟ به آنها بگویید که به آنها کمک خواهید کرد تا حد و مرزها و رویه هایی را تعیین کنند که می توانید به آنها پایبند باشید تا به زندگی روزانه جدید آنها ثبات دهید.

ویدئو: چگونه نوشیدن الکل را بدون توانبخشی یا AA متوقف کنیم

نکته پاداش: به آنها کمک کنید حمایت و درمان حرفه ای پیدا کنند

در حالی که بسیاری از مصرف کنندگان مشکل می توانند بوقلمون سرد را ترک کنند، الکلی ها ممکن است به حمایت اجتماعی و/یا درمان تخصصی نیاز داشته باشند تا به آنها در رسیدن و حفظ تعادل کمک کند. نمونه ای از حمایت اجتماعی، الکلی های گمنام است که یک گزینه عالی (و رایگان) اجتماعی است که در اکثر جوامع موجود است. آنها همچنین حضور آنلاین زیادی دارند.

اما بسیاری از الکلی ها به خدمات سم زدایی تحت نظارت پزشکی، دارو، و درمان گروهی یا فردی نیاز دارند. یافتن گزینه های درمانی در نزدیکی شما می تواند یک فرآیند گیج کننده باشد، بنابراین ایده خوبی است که با پزشک مراقبت های اولیه خود شروع کنید. آنها می توانند شما را از گزینه ها آگاه کنند و در صورت نیاز ارجاع دهند.

از طرف دیگر، می توانید آنلاین شوید و یک جستجوی ساده در گوگل انجام دهید. عبارت “Substance Abuse Treatment Near Me” را تایپ کنید و لیستی از خدمات موجود در جامعه خود را دریافت خواهید کرد.

ارائه دهندگان درمان آنلاین توصیه شده

این لیست کوتاهی از خدمات موجود در ایالات متحده است. اینها خدمات پولی هستند. مثل همیشه، لطفاً تصمیماتی را بگیرید که برای شما مفید است:

آخرین افکار

بهبودی از اعتیاد به الکل یک سفر مادام العمر است که روزانه اتفاق می افتد. با صرف زمان برای یادگیری نحوه حمایت از یک معتاد الکلی در بهبودی، به آنها نشان می دهید که مبارزه ارزشش را دارد و هر چه باشد در کنار آنها خواهید بود.

مربوط: چرا به Rehab بروید؟ سم زدایی از اعتیاد به الکل توضیح داد

فقط به یاد داشته باشید که برای بسیاری، بهبودی یک فرآیند است. آنها مدتها پس از آمدن و از بین رفتن ویروس کرونا به حمایت شما نیاز خواهند داشت. خبر خوب این است که مهارت هایی که در اینجا آموختید تا آخر عمر باقی خواهند ماند.

درمان آنلاین الکل با شرایط شما

با درمان شخصی الکل آنلاین، نوشیدن الکل برای شما اهمیت کمتری پیدا می کند. شما می توانید تغییری ایجاد کنید، و ما اینجا هستیم تا کمک کنیم.

مقالات مرتبط در مورد سوء مصرف الکل و مواد مخدر

اگر این پست را دوست داشتید به من اطلاع دهید. بازخورد شما مهم است!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر