8 در طرف شما: علائم هشداردهنده ممکن است فرزند شما قربانی آزار سایبری شودLAS VEGAS (KLAS) – اکتبر ماه ملی پیشگیری از زورگویی است. از هر پنج دانش آموز یک نفر سالانه در مدرسه مورد آزار و اذیت قرار می گیرد و از هر پنج دانش آموز 9 تا 12 ساله یک نفر می گوید قربانی حملات سایبری شده است.

مربی زندگی آدام جابلین می گوید: “ما به عنوان والدین باید باز ، صادق و صادق باشیم و واقعاً به حرف های فرزندان خود گوش دهیم.”

جابلین می افزاید: “طوری رفتار نکنید که می دانید و آنجا بوده اید زیرا هیچ کدام از ما چنین نکرده ایم ، ما هرگز این دستگاه ها را نداشتیم.”

او می گوید ما هرگز به ارتباط مداوم با نظر دیگران به صورت شبانه روزی برخورد نکرده ایم.

جابلین می گوید برخی از علائم هشداردهنده برای والدین مبنی بر این که فرزندشان قربانی آزار سایبری می شود این است که اگر فرزند شما بسیار درونگرا شد و نگاه مداوم به تلفن احساساتی را برانگیخت.

وی افزود: “بسیار مهم است که به کودک خود اطلاع دهید که در صورتی که توسط کسی مورد آزار و اذیت قرار گیرد ، اقدام مناسب را به اطلاع مقامات رسمی برساند.”

او می افزاید: “یک معلم ، یک مادر ، یک پدر ، یکی از عزیزان ، یک برادر بزرگتر. شما نمی توانید این کار را به تنهایی انجام دهید. به

جابلین می افزاید: “با گوش دادن به فرزندان خود احساس همدردی کنید و آنها را دوست داشته باشید و به آنها یادآوری کنید که آنها می توانند با جدا شدن از دستگاه های خود ، افراد را دنبال کرده و کنترل خود را نیز اعمال کنند.”

8NewsNow نکات و منابع بیشتری را با والدین و دانش آموزان در رویداد ویژه Cybersafe ما در روز شنبه ، 23 اکتبر به اشتراک می گذارد.

دیدگاهتان را بنویسید