Diginext invests – Ecomotive


دیجینکس به عنوان قطب نوآوری و سرمایه گذاری گروه دیجی کالا، در مراحل اولیه و پیش مرحله ای، بر روی استارت آپ ها در امتداد زنجیره ارزش تجارت الکترونیک سرمایه گذاری می کند.

سقف سرمایه گذاری دیجینکس برای استارت آپ های مستقل تا سقف ۵ میلیارد تومان است و در مبالغ بالاتری به عنوان سرمایه گذاری مشترک با سایر سرمایه گذاران مشارکت می کند. میزان سهام دریافتی دیجینکس در سرمایه گذاری ها با توجه به اهمیت حفظ انگیزه کارآفرینان پس از جذب سرمایه زیر ۳۰ درصد است.

فراتر از سرمایه گذاری

فرصت هم افزایی با گروه دیجی کالا به عنوان بزرگترین گروه تجارت الکترونیک ایران و بهره مندی از دستاوردهای شانزده سال تجربه موفق در این صنعت، این فرصت را برای استارت آپ ها فراهم می کند تا مراحل رشد و توسعه را در بستری مناسب طی کنند. . دیجینکس به عنوان قطب نوآوری و سرمایه گذاری گروه دیجی کالا، با سرمایه گذاری هوشمند در استارت آپ ها علاوه بر سرمایه نقدی، نقش موثری در گسترش و رشد سریع استارت آپ ها (بالادستی) از طریق کسب و کار این گروه ایفا می کند.

از بدو تاسیس، تمرکز سرمایه گذاری های این گروه بر روی استارت آپ های فناوری محور به ویژه جدیدترین فناوری ها بوده است.

مرکز نوآوری و سرمایه گذاری گروه دیجی کالا که در سال ۲۰۱۷ تاسیس شد و تا به امروز دارای ۴۴ استارتاپ در زمینه مد و مد، بازی، زیبایی، فین تک، خدمات تجارت الکترونیک، آموزش، ابر، ناوگان مدیریت هوشمند، تدارکات هوشمند، سرمایه گذاری خانه های هوشمند است. فن آوری های ورزشی و بازاریابی جزئیات بیشتر فعالیت های سرمایه گذاری را در گزارش عملکرد ۱۴۰۰ می توانید در این لینک مشاهده کنید.

حوزه های سرمایه گذاری Diginext در سال ۱۴۰۱ با توجه به استراتژی های این گروه عبارتند از: تجارت الکترونیک، تجارت اجتماعی، خدمات و راه حل های ابری، هوش مصنوعی، تجزیه و تحلیل داده ها و داده های بزرگ، واقعیت افزوده و واقعیت مجازی، لجستیک هوشمند، فناوری بازاریابی، بلاک چین، اینترنت. از چیزها، مد، رباتیک و فین تک.

دیجینکس با شعار «آینده اینجاست» آماده سرمایه گذاری بر روی کارآفرینان توانمندی است که می خواهند با تمرکز بر نوآوری و فناوری برای رشد و توسعه استارتاپ خود در زنجیره ارزش تجارت الکترونیک، سرمایه جذب کنند.

شما می توانید عبور کنید سایت دیجی نکست برای ثبت درخواست افزایش سرمایه اقدام کنید.

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟