LIST: راهنمای رویدادهای هالووین 2021 برای سرگرمی وحشتناکLAS VEGAS (KLAS) – هالووین یکشنبه امسال سقوط می کند و رویدادهای ترسناک زیادی در اطراف دره برای همه سنین وجود دارد. 8NewsNow.com لیستی از برخی از مواردی را تهیه کرده است که در صورت ترس زیاد نمی توانید از آنها دیدن کنید.

 • هالووین
  فرصت دهکده رویداد کودک پسند خود را در تعطیلات آخر هفته از 8 اکتبر 2021 در 5:30 بعد از ظهر افتتاح می کند. هزینه 22 دلار برای سنین 4 سال به بالا. کودکان 3 سال به زیر رایگان هستند. رویداد هالووین دوستدار خانواده شامل سرگرمی های زنده ، پارک سواری ، بازی های کارناوال ، اتاق های فرار و تعداد زیادی ترفند یا درمان است.
 • برداشت شکار
  همه اعضای خانواده می توانند از این رویداد هالووین در Springs Preserve لذت ببرند. این ویژگی سرگرم کننده ، ترفند یا درمان ، فروشندگان و Boo! Town. 22 تا 24 اکتبر ، 29 تا 31 اکتبر از ساعت 5 عصر تا 9 شب باز خواهد بود. هزینه 9 دلار برای افراد غیر عضو. برای کودکان 2 سال به بالا رایگان است. رزرو الزامی است و بلیط ها فقط بصورت آنلاین پیش فروش می شوند. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.
 • LAS VEGAS HAUNTS: ASYLUM and HOTEL FEAR
  گشتی ترسناک در پناهگاه ، پناهگاه بهداشتی که در اواخر دهه 1800 ایجاد شده است ، انجام دهید. اگر واقعاً شجاع هستید می توانید در Hotel Fear ثبت نام کنید. هر دو جاذبه 30 سپتامبر از ساعت 18:30 باز می شوند. تا نیمه شب در روزهای منتخب و در پارکینگ پشتی Meadow’s Mall در Valley View Boulevard و US 95 واقع شده اند. بلیط ها از 30 دلار شروع می شوند و شامل هر دو خانه جن زده می شوند. برای اطلاعات بیشتر و خرید بلیط اینجا را کلیک کنید.
 • برادران شکسته نمایش ترسناک
  نمایش ترسناک Freakling Bros. امسال پس از استراحت در سال 2020 بازگشته است. این نمایش سه خانه جن زده را با یک قیمت ورودی و دسترسی نامحدود در تمام شب ارائه می دهد. همچنین می توانید یک بلیط تهیه کنید که شامل شام یا گذرنامه فصل است و هر شب دسترسی نامحدودی به شما می دهد. قیمت بلیط ها از 50 دلار شروع می شود. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.
 • هندرسون در بیابان شکار شده است – شهر هندرسون از 28 اکتبر تا 30 اکتبر هر شب از ساعت 6 بعد از ظهر تا 9 شب میزبان یک رویداد هالووین دوستانه برای خانواده است و در پارکینگ مرکز تفریحی Whitney Ranch در 1575 Galleria Drive در نزدیکی استفانی واقع شده است. خیابان. این رویداد موضوعی شبح وار ، قدیمی از شهر ارواح غربی با اکشن زنده و مناسب برای کودکان خردسال است. به کودکان زیر 12 سال کیسه آب نبات داده می شود.
 • تابستان پایین – مرکز شهر سامرلین با دیدن رژه شیطنت که هر جمعه اجرا می شود ، مردم را دعوت می کند تا هالووین را در کل ماه اکتبر جشن بگیرند. & شنبه از 1 تا 30 اکتبر ساعت 7 بعد از ظهر در پارک مرکز درایو برگزار می شود و رایگان است.
 • شهر لیس وگاس – فعالیتهای رایگان برای کودکان در روزهای منتهی به هالووین در چندین پارک شهر و مراکز تفریحی انجام می شود. رویدادها در این پیوند ذکر شده است و شامل ترفندهای رانندگی و فیلم های سینمایی در پارک است.
 • شهر هندرسون
  هندرسون در ماه اکتبر چندین رویداد مرتبط با هالووین دارد – همه چیز از زامبی 5K گرفته تا تور اتوبوس خالی از سکنه. برای مشاهده لیست رویدادها اینجا را کلیک کنید.
 • به دنبال تالاب ها باشید
  شجاعانه از پیچ و خم شبح وار و قدم زدن در میان موجودات شب در تالاب های کلارک کانتی در روز جمعه ، 29 اکتبر ، از ساعت 16 بعد از ظهر تا 8 شب ، فضا محدود است و بلیط ها از قبل در دسترس هستند ، 5 دلار برای سنین 4 سال به بالا. این یک رویداد ترفند یا درمان نیست.
 • روستای تیوولی
  “موزه هیولاها” پنجشنبه 7 اکتبر آغاز به کار می کند و تا شب هالووین باز خواهد بود. همچنین می توانید هر هفته در آخر این ماه “پیچ و خم ارواح و خانه خالی از سکنه” ما را بررسی کنید. همچنین یک نوار پاپ آپ کدو پیچ خورده با نوشیدنی هایی با مضمون هالووین تا 2 نوامبر وجود دارد. برای جزئیات بیشتر به تقویم دهکده تیوولی مراجعه کنید.
 • منطقه 15
  جشن هالووین بزرگسالان در AREA15 برنامه ریزی شده است. دی جی انگلیسی و دو نفره تولید کننده CAMELPHAT در هالووین خانه عمیق خود و ضربات رقص خود را به AREA15 می آورند. میهمانان می توانند از مسابقه لباس با جایزه و شگفتی زیر ستاره در محل بیرونی A-Lot لذت ببرند. بسته های میز VIP برای یک تجربه وحشتناک اضافی در دسترس هستند. قیمت و اطلاعات اضافی در وب سایت AREA15 موجود است.
 • BOO در باغ وحش
  سومین سالانه Boo در باغ وحش در Lion Habitat Ranch یک رویداد سه روزه از جمعه ، 29 اکتبر تا یکشنبه 31 اکتبر ، از ساعت 11 صبح تا 3 بعد از ظهر Ozzie است و شیرها دوست دارند همه را ببینند! حیوانات از غنی سازی بیشتری با مضمون هالووین دریافت خواهند کرد. در آنجا ایستگاه های ترفند یا درمان و شکار رفتگران وجود خواهد داشت که در آن همه درباره انقراض و حفاظت اطلاعات خواهند آموخت. هزینه برای افراد غیر محلی 25 دلار و برای ساکنان محلی 20 دلار است. کودکان زیر 4 سال رایگان هستند. پذیرش یک بزرگسال همچنین شامل یک کودک زیر 14 سال به صورت رایگان است. خرید بلیط از طریق این پیوند ضروری است. همه لباس ها باید مناسب خانواده باشند و میهمانان 14 سال به بالا از ماسک استفاده نکنند. با آوردن ترفند یا کیسه مخصوص خود ، ضایعات را کاهش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید