MHA با MedCircle برای راه اندازی کمپین ۵ میلیون دلاری KnowBrainer Mental Health کمپین همکاری می کند


اسکندریه، ویرجینیا – سلامت روان آمریکا (MHA) هیجان زده است که همکاری خود را با MedCircle در کمپین جدید خود، KnowBrainer اعلام می کند – ابتکاری که در آن افراد یک ویدیوی دو دقیقه ای از مغز تماشا می کنند و MedCircle به MHA کمک می کند.

پل گیونفردو، رئیس و مدیر عامل MHA گفت: «MHA از اینکه بخشی از کمپین نوآورانه KnowBrainer MedCircle است، خوشحال است. اگر بخواهیم در درمان بیماری های روانی قبل از مرحله چهارم پیشرفت کنیم، قبول داریم که برای همه ما مهم است که درک بهتری از مغز داشته باشیم.

به گفته داگ کولبث، مدیر عامل MedCircle، این کمپین ساده طراحی شده است. افراد به سادگی روی پیوند کلیک کرده و یک ویدیوی دو دقیقه ای را تماشا می کنند تا در مورد بخش مهمی از مغز اطلاعات کسب کنند. سپس بینندگان خیریه ای را انتخاب می کنند که می خواهند از MedCircle کمک مالی دریافت کنند. تمام کمک های مالی (حداکثر ۵ میلیون دلار) توسط اسپانسر انجام خواهد شد.

Colbeth گفت: “MedCircle بسیار هیجان زده است که با MHA در کمپین KnowBrainer همکاری کند. این کمپین نه تنها آگاهی از شرایط سلامت روان را افزایش می دهد، بلکه دانشی را در مورد مغز به شیوه ای سرگرم کننده و آموزنده ارائه می دهد. MedCircle معتقد است که افراد تحصیلکرده بهتری دارند. جمعیت به افراد قدرت می‌دهد تا کنترل بیشتری را در دست بگیرند و بیشتر مراقب سلامت روان خود باشند و از دیگران حمایت بهتری کنند.»

این کمپین مستقیماً به نفع MHA است تا بتوانیم به انجام مأموریت خود ادامه دهیم – پاسخگویی به نیازهای کسانی که با بیماری روانی زندگی می کنند و ارتقای سلامت کلی همه آمریکایی ها.

###

درباره MedCircle
دسترسی به تخصص متخصصان بهداشت روان دشوار و پرهزینه می شود. MedCircle از طریق ترکیبی از کارشناسان با استعداد و فناوری اختصاصی، تخصص متخصصان شناخته شده را به شیوه ای قابل دسترس و مقرون به صرفه ارائه می دهد. سرویس نوآورانه پخش ویدیوی این شرکت، تخصص بهترین پزشکان جهان را – به روشی در دسترس و مقرون به صرفه – به ارمغان می آورد. بنیانگذاران MedCircle داگلاس و مارگارت کولبث هستند – که برای دهه ها خیرخواه سلامت روان بوده اند. قابل ذکر است، آنها کلینیک روانپزشکی کودکان و نوجوانان کولبث را در سال ۲۰۰۲ افتتاح کردند. این کلینیک ابتکاری سرپایی سلامت روان در شیکاگو هزاران کودک عمدتاً در داخل شهر را درمان کرده است.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر