MHA به شکایت علیه قانون نهایی در مورد برنامه کوتاه مدت و محدود می پیوندد


واشنگتن – ACAP، اتحاد ملی برای بیماری های روانی (NAMI)، سلامت روان آمریکا، انجمن روانپزشکی آمریکا (APA)، مجتمع ایدز، مشارکت ملی برای زنان و خانواده ها، و گروه های لابی کوچک امروز در دادگاه منطقه ای ایالات متحده شکایت کردند. برای منطقه کلمبیا کلمبیا برای لغو قانون طرح بیمه کوتاه مدت و محدود (STLDI) که ماه گذشته توسط سه آژانس فدرال صادر شد. این قانون با تضعیف دسترسی به پوشش‌های باکیفیت و مقرون‌به‌صرفه، به بیماران و خانواده‌های آنها و همچنین سایر افراد در سیستم مراقبت‌های بهداشتی آسیب می‌رساند، بازارهای بیمه را به‌طور قابل‌توجهی در ایالت‌های سراسر کشور مختل می‌کند، و تهدید به بازگرداندن شیوه‌های سوءاستفاده‌کننده‌ای می‌کند که به طور خاص به مصرف‌کنندگان آسیب می‌رساند. قانون مراقبت مقرون به صرفه (ACA).

این گروه ها در شکایت خود استدلال می کنند که قانون نهایی معنای ساده انگلیسی اصطلاح “کوتاه مدت” را با تعریف آن به عنوان ۳۶۴ روز به جای سه ماه، همانطور که در حال حاضر مجاز است، و “مدت زمان محدود” ۳۶ به جای ۱۲ را نقض می کند. ماه ها. . شاکیان همچنین استدلال می‌کنند که این قانون به‌طور خودسرانه محدودیت‌های قبلی در مورد این طرح‌ها را معکوس می‌کند تا «جایگزینی» برای برنامه‌های منطبق با ACA غیر مجاز کنگره ایجاد کند که با تضعیف مؤثر برنامه‌های ACA و غیرقابل‌قابلیت کردن و غیرقابل تحمل کردن آن‌ها برای مصرف‌کنندگانی که جایی ندارند، ACA را نقض می‌کند. دیگر برای رفتن . . به این ترتیب، شاکیان معتقدند که دادگاه ها با غیرقانونی بودن این قانون موافقت خواهند کرد.

این قانون در دسترس بودن برنامه‌های «ناخواسته» کوتاه‌مدت تبعیض‌آمیز و ناکافی را گسترش می‌دهد، که می‌تواند: حق بیمه‌های بالاتری را بر اساس سن، جنسیت و وضعیت سلامت تعیین کند، دسترسی به مزایای ضروری را رد کند، حفاظت فاجعه‌آمیز را تضعیف کند، پوشش را برای هر نوع از قبل موجود رد کند. شرایط، و افزایش مراقبت های بدون دستمزد برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. گسترش برنامه های کوتاه مدت دسترسی مردم به پوشش با کیفیت را نیز تهدید می کند. خانواده‌های با درآمد متوسط ​​با پوشش همگانی شاهد افزایش حق بیمه خود خواهند بود در حالی که برنامه‌های محدود و مکتوب پزشکی، افراد سالم را از طرح‌های باکیفیت که شامل ضمانت مصرف‌کننده است، فریب می‌دهند. چنین طرح‌هایی مشمول مقررات بهداشت روانی برابر و بدون تبعیض نیستند که از افراد مبتلا به بیماری‌هایی مانند HIV/AIDS محافظت می‌کند. علاوه بر این، فروش سریع برنامه‌های کوتاه‌مدت، برنامه‌های بهداشتی را که به قوانین پایبند هستند تضعیف می‌کند و مصرف‌کنندگان را هنگام ثبت نام برای پوشش ۲۰۱۹ از اول نوامبر گیج می‌کند.

نمونه هایی از پیامدهای واقع بینانه این طرح های “نامطلوب” ذکر شده در شکایت عبارتند از:

  • زنی در ایلینوی با خونریزی شدید واژینال که منجر به بستری پنج روزه در بیمارستان و هیسترکتومی شد به بیمارستان رفت، اما به این دلیل که قاعدگی یک بیماری از قبل وجود داشت، تحت پوشش برنامه کوتاه مدت خود قرار نگرفت.
  • مردی در واشنگتن دی سی، یک طرح کوتاه مدت با حداکثر پرداخت ۷۵۰۰۰۰ دلار خریداری کرد. با این حال، زمانی که او به دنبال پوشش ۲۱۱۰۰۰ دلاری ناشی از بستری شدنش بود، تنها ۱۱۷۸۰ دلار از او دریافت شد که بخشی از آن به دلیل انکار پوشش بر اساس سابقه پزشکی پدرش بود.

برنامه‌های سلامت کوتاه‌مدت و محدود مانند لاستیک زاپاس کوچک خودرو هستند: آنها کار را برای مدت زمان کوتاهی انجام می‌دهند، اما محدودیت‌های شدیدی دارند و اگر آنها را خیلی سریع یا طولانی برانید منجر به مشکلاتی می‌شود. مارگارت آ. موری، مدیر اجرایی انجمن برنامه‌های اجتماعی، گفت: «مصرف‌کنندگانی که پوشش جامع را با طرح STLDI جایگزین می‌کنند، در صورت نیاز به مراقبت، با وقاحت از مراقبت بر اساس شرایط از قبل موجود، محدودیت‌های پوشش و چاپ ریز معرفی می‌شوند. به شیوه ای معنادار.”

مری گیلبرتی، مدیر عامل اتحادیه ملی بیماری های روانی، گفت: “در ۲۰ سال گذشته، NAMI برای برابری مبارزه کرده است – این اصل اساسی که مراقبت از سلامت روان به همان اندازه مراقبت از سلامت جسمی مهم است.” تلاش دو حزبی کنگره برای اطمینان از حمایت از بیمار و پوشش بیمه ای عادلانه برای بیماری های روانی – و یک مارپیچ رو به پایین آغاز خواهد شد که افراد مبتلا به بیماری های روانی را به جایی برمی گرداند که ما از مراقبت های بهداشتی نجات بخش محروم شده بودیم.”

پل گیونفردو، رئیس و مدیر عامل سلامت روان آمریکا گفت: “در زمانی که خودکشی و مرگ و میر ناشی از مصرف بیش از حد به سطح اپیدمی رسیده و همچنان در حال افزایش است، آخرین چیزی که ما به آن نیاز داریم پایگاهی است که مصرف کنندگان را گیج کند و مزایای بدتری برای سلامت روان و مصرف مواد ارائه دهد.” : قانون STLDI نه تنها هدف کنگره ACA را نقض می کند، بلکه درمان مورد نیاز را مختل می کند و جان آمریکایی های بی شماری را تهدید می کند.

آلتا استوارت، MD، رئیس انجمن روانپزشکی آمریکا، گفت: «اقدام دولت با اجازه دادن به برنامه‌هایی که پوشش شرایط قبلی را رد می‌کنند یا علیه افراد مبتلا به بیماری روانی و اختلال مصرف مواد تبعیض‌آمیز می‌سازد، به بیماران ما آسیب می‌زند. این قانون پوشش بیمه ای را برای بسیاری از آمریکایی ها با نیازهای پیچیده پزشکی که نیاز به محافظت و مراقبت بیمه ای قوی و قابل پیش بینی دارند، در معرض خطر قرار می دهد. بدون این پوشش، بیمارانی که نیازهای پزشکی پیچیده‌ای دارند، دچار مشکل می‌شوند و اغلب در اورژانس قرار می‌گیرند و هزینه‌های مراقبت‌های بهداشتی را افزایش می‌دهند. هدف ما برای محافظت از بیمارانمان ضروری است. ما از دولت می خواهیم که این قانون را کنار بگذارد و حمایت های ارائه شده در قانون مراقبت مقرون به صرفه را اعمال کند.»

“طرح ها و محافظت های ACA برای افراد مبتلا به HIV نجات بخش بود. تبعیض بر اساس شرایط از قبل موجود از جمله HIV قبل از ACA بسیار پربار بود. این طرح ها یک گام بزرگ به عقب است و به طور موثر تبعیض صنعت بیمه را مجازات می کند و از دسترسی به هزاران نفر از جمله جلوگیری می کند. افرادی که با HIV زندگی می کنند. دسترسی به داروهای ضروری HIV نه تنها افراد را سالم نگه می دارد، بلکه دستیابی به سرکوب ویروس از طریق داروها می تواند از عفونت های جدید HIV نیز جلوگیری کند. جونیور، جسی، رئیس و مدیر عامل شرکت United AIDS:

دبرا نس، رئیس مشارکت ملی برای زنان و خانواده ها، گفت: «زنان و خانواده ها به کیفیت بیمه سلامت همگانی وابسته هستند. با این حال، دولت ترامپ با اجرای طرح‌های ناچیز و بی‌اهمیتی که پوشش مورد نیاز و شایسته ما را فراهم نمی‌کند، این موضوع را به خطر می‌اندازد. مشارکت ملی مفتخر است که با متحدانش در طرح پرونده علیه این سیاست های خطرناک و تبعیض آمیز که سلامت و امنیت اقتصادی زنان را تضعیف می کند، بپیوندد. ما از بازگشت به زمانی که خانواده‌ها جدای از تباهی مالی، قربانی اعمال و بیماری‌های غارتگرانه بودند، خودداری می‌کنیم.»

کودکان با نیازهای پیچیده پزشکی نیاز به بیمه درمانی مقرون به صرفه دارند که مزایای بهداشتی ضروری و شرایط از قبل موجود را پوشش می دهد و محدودیت مالی برای مراقبت اعمال نمی کند. ACA به این خانواده ها اطمینان می دهد که هر طرحی که خریداری کنند از این محافظت برخوردار خواهد بود. قانون STLDI این ادعا را از بین می برد. کسانی که این طرح های STLDI را خریداری می کنند مراقبت های لازم را از فرزندان خود در معرض دید قرار خواهند داد و با خرابی مالی روبرو خواهند شد. کسانی که به اندازه کافی خوش شانس هستند که برنامه های منطبق با ACA را داشته باشند، به دلیل اثرات بازار برنامه های STLDI، با حق بیمه های بسیار بالایی مواجه خواهند شد. النا هونگ، رئیس گروه کوچک لابی گفت: «کودکان ما شایسته بهتری هستند.

شاکیان طیف وسیعی از بیمه‌گران، ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی و گروه‌های مصرف‌کننده را نمایندگی می‌کنند که به نمایندگی از بیماران، به‌ویژه بیمارانی که از قبل شرایط و بیماری‌های جدی دارند، حمایت می‌کنند. سیلی از نظرات منفی از سراسر بخش مراقبت‌های بهداشتی هشدار داد که برنامه‌های کوتاه‌مدت بسیاری از ثبت‌نام‌کنندگان را در صورت نیاز به مراقبت‌های بهداشتی بی‌پوشان می‌گذارد، حق بیمه را برای کسانی که طرح‌های باکیفیت خریداری می‌کنند، افزایش هزینه‌ها برای مالیات دهندگان و کاهش گزینه‌ها را بی‌پوشان می‌گذارد. یک تحلیل نشان داد که ۹۸ درصد یا ۳۳۵ نظر از ۳۴۰ نظر برای یک گروه مراقبت های بهداشتی، یا مشکلاتی را با القاعده مطرح کرده اند یا مخالفت صریح با آن را ابراز کرده اند.

قانون نهایی دولت ترامپ بدون تایید کنگره یا حمایت عمومی صادر شد: یک نظرسنجی اخیر نشان داد که ۹۰ درصد از مردم می گویند مهم است که حمایت های موجود تحت قانون مبارزه با فساد باقی بماند. این قانون نهایی به طور یکجانبه حمایت های بیمه درمانی فدرال را برای افراد دارای بیمه خصوصی، به ویژه ۱۳۳ میلیون آمریکایی با شرایط از پیش موجود، تضعیف می کند.

###رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر