Renotex یک نمایشگاه نوآوری و فناوری برگزار می کند.


رویداد «رینو جاب» با محوریت هم‌اندیشی با مدیران صنایع مختلف استان و افزایش بهره‌وری شرکت‌های صنعتی به منظور جذب نیروهای متخصص، ارتقای سرمایه انسانی در راستای توسعه اکوسیستم نوآوری و فناوری و پاسخگویی به نیاز نوآوری اجتماعی، در تاریخ ۳ مهر ۱۴۰۱ در تبریز برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد اجرایی نمایشگاه نوآوری و فناوری رنوتکس؛ جذب نیروی ماهر، مستعد و کارآمد یکی از مهم ترین دغدغه های صاحبان صنایع و مشاغل است، از طرفی افراد جویای کار با توجه به سطح تحصیلی و تخصصی خود سعی در استخدام در شرکت ها و سازمان ها دارند و فارغ التحصیلان نیز به دنبال توسعه مهارت ها هستند. و کسب تجربه در یک شغل خاص با هدف یافتن شغل می باشد.

حذف عوامل بازدارنده اشتغال پایدار فارغ التحصیلان از یک سو و نبود بستر مناسب برای ارتباط مستقیم شرکت ها و جویندگان کار از سوی دیگر از اهداف دهمین دوره نوآوری و فناوری ربع رشیدی است. نمایشگاه.

در این راستا همزمان با نمایشگاه نوآوری و فناوری Renotex 2022، نمایشگاه کار با عنوان «رینجوب» فرصتی برای ارتباط مستقیم کارفرمایان و جویندگان کار، آشنایی با مهارت های مورد نیاز کارفرمایان و شناسایی استعدادها و علایق شغلی ایجاد می کند. از افراد جویای کار آینده، ایجاد فرصت های شغلی، فرصت معرفی و ارتقای برند کارفرما، تسهیل فرآیند جذب و استخدام سازمان ها.

رویداد «رینو جاب» نشات گرفته از رویدادهای کار محور، افزایش نیروی کار متخصص، ایجاد اشتغال و ارتقای سرمایه انسانی در راستای توسعه اکوسیستم نوآوری و فناوری آذربایجان شرقی و شمال غرب کشور، تعطیلی است. شکاف بین یادگیری تئوریک مبتنی بر مهارت و جستجوی شغل و نیازهای پاسخ.

ستاد اجرایی نمایشگاه رنوتکس ۲۰۲۲ تصمیم گرفت با مکان یابی رویدادهای حوزه کار و مهارت، با استفاده از ظرفیت شمال غرب کشور و همفکری با مراکز خدمات مشاوره ای کارآفرینی، کاریابی و نیز اتاق فکر ایجاد کند. یادگیری مبتنی بر مهارت و در سالی که «تولید مبتنی بر دانش و اشتغال‌زایی» نامیده می‌شود، رویدادی را برگزار می‌کند که پاسخگوی نیازهای همه اعضای اکوسیستم نوآوری و فناوری در منطقه باشد.

این رویداد با دعوت از مدیران منابع انسانی شرکت های فناوری و دانش بنیان، مدیران بخش خصوصی، مدیران منابع انسانی صنایع بزرگ روستایی و مدیران منابع انسانی شرکت های کوچک و متوسط ​​(صنایع کوچک و متوسط) با هدف ایجاد تعامل مشارکتی و ارتباط موثر بین کارفرمایان، جویندگان کار و کاریاب گامی موثر در جهت رفع چالش های تامین نیروی متخصص برای صنایعی که به دنبال نیروی متخصص و کارآمد هستند برخواهد داشت.

این گزارش می افزاید، همفکری مدیران صنایع مختلف استان برای جذب نیروی انسانی متخصص و افزایش بهره وری شرکت های صنعتی با جذب متخصص در صنایع مرتبط از سرفصل های این رویداد است.

گفتنی است رویداد «رینو جاب» ۳ مهرماه سال جاری از ساعت ۱۰ الی ۱۲ در مرکز فنی و حرفه ای شماره ۳ واقع در تبریز، رجایی شهر، بلوار دکتر برگزار می شود. حسابی.

برای اطلاعات بیشتر با ستاد اجرایی رنوتکس با لینک تماس بگیرید.

Renotex یک نمایشگاه نوآوری و فناوری برگزار می کند.

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟