Unf ** k سیستم عصبی شما – Raina Dawn Lutzحدس بزن چی شده! شما آنطور که ممکن است در سال گذشته احساس کرده باشید به هم ریخته نیستید. عمیق تر از آن است. مال شماست سیستم عصبی. من از یک خواهر پزشکی دیگر در ساحل که متخصص آسیب و تنفس است خواستم که قوی ترین و ساده ترین وبلاگ حمایتی خود را برای ما (همه ما) که سیستم عصبی ما در حال حاضر به حمایت نیاز دارد ، به اشتراک بگذارد. این برای کسانی است که تازه شروع به جستجوی عمیق تر بدن ، ذهن و روح خود می کنند ، هنگامی که چشم خود را به تغذیه معطوف می کنید و متوجه می شوید که ایجاد تغییر به همان راحتی که فکر می کردید نیست. به راحتی می توان احساس کرد (به ویژه امسال) در لحظات یا دقایقی که شبیه ساعت هایی است که ما احساس می کنیم. هستند. نه خوب

و برای بسیاری از ما در دوران قرنطینه ، ما را مجبور کرد با چیزهایی روبرو شویم که شاید سالها ، دهه ها سرکوب کرده بودیم؟ تاریکی زیادی برای بسیاری از ما روی سطح ظاهر شد. بنابراین ما آن را با الکل ، حشیش ، شیرینی و پخت یا هر تعداد دیگر مواد آرامش بخش که کار عاطفی درونی ما را به سمت مخفی شدن سوق می دهد ، مسدود کردیم.

اما حدس بزنید چی؟

این تو نیستی. این سیستم عصبی شماست بدن ما به آسیب های گذشته پاسخ می دهد و از ما محافظت می کند و به این ترتیب ما را در حالت دائمی افزایش هورمون های استرس نگه می دارد تا بتوانیم بدویم یا بجنگیم – اما نیازی نیست. هنگامی که ما سیستم عصبی خود را مورد حمایت قرار می دهیم ؛ برخورد با “چیزهای” ما آنقدرها هم ترسناک نیست و می تواند سفری زیبا را به سوی اکتشاف خود و کار خود باز کند ، که می تواند انتخابهای غذایی ما را به طرز چشمگیری تغییر داده و از آن حمایت کند.

بنابراین بدون هیچ گونه توضیح بیشتر ، در اینجا آنچه آریانا در مورد همه اینها می گوید!

*** پست مهمان توسط آریانا فوتیناکیس ***

اختلال در سیستم عصبی-چه ؟!

سلامت سیستم عصبی در حال حاضر یک موضوع فوق العاده شیک است ، که فوق العاده است زیرا سیستم عصبی به معنای واقعی کلمه بر همه جنبه های تجربه ما حاکم است.

هورمون های شما ، انگیزه شما ، اشتیاق شما برای زندگی ، توانایی شما در مقاومت در برابر استرس … شما نامش را بگذارید ، سیستم عصبی مسئول آن است.

من در طول این سالها با صدها مشتری کار کرده ام که با علائم متعددی روبرو شده اند ، از مشکلات گوارشی گرفته تا احساس دیوانگی دائمی گرفته تا احساس ناتوانی در بلند شدن و انجام کار روزانه. اغلب اوقات ، اختلال در سیستم عصبی ریشه این علائم است.

مشکل این است که وجود دارد زیاد اطلاعات غلط در مورد اختلال در تنظیم سیستم عصبی و نحوه ایجاد آن در حالت هماهنگی (نکته: “نفس عمیق بکشید!” همیشه جواب نمی دهد).

در این ویدئو توضیح می دهم:

  • تفاوت بین سیستم عصبی تنظیم شده و سیستم عصبی نامنظم

  • چگونه اختلال در تنظیم سیستم عصبی می تواند بر تجربه روزانه شما تأثیر بگذارد

  • چه کاری می توانید انجام دهید تا دوباره به حالت هماهنگی برسید.

اگر احساس می کنید تنفس متصل به هم (که می توانید در اینجا بیشتر بدانید) بخشی از سفر تنظیم سیستم عصبی شما است ، می توانید یک تمرین کوتاه مدت 10 دقیقه ای را به صورت رایگان در اینجا امتحان کنید ، یا می توانید با من تماس بگیرید می تواند از شما برای ایجاد سهولت و هماهنگی بیشتر در سیستم عصبی شما پشتیبانی کند.

دیدگاهتان را بنویسید