سوپ کدو حلوایی کدو حلوایی تقویت کننده ایمنی-سلامت ارین هولتنکات دستور غذا:

رشته فرنگی کدو سبز یا “زودل”

برای سهولت کار می توانید از فروشگاه خریداری شده استفاده کنید. من اغلب آنها را کمی رتبه بندی و بد بو می دانم ، بنابراین همیشه آنها را با اسپیرالایزر انجام می دهم.

Zoodles تمایل به خیس شدن دارد ، به همین دلیل من دوست ندارم که رشته فرنگی را مستقیماً به سوپ اضافه کنم. ریختن سوپ داغ روی رشته فرنگی های سرد باعث نرم شدن و گرم شدن آنها می شود ، بدون اینکه آنها را خیلی کدر و خیس کند!

“آیا می توانم به جای آن از رشته فرنگی دیگر استفاده کنم؟”

مطلقا ، البته.

ابگوشت

من از آبگوشت خریداری شده در اینجا استفاده کردم زیرا… ، ما آنفولانزا داشتیم. من این دستور غذا را دقیقاً همانطور که درست کردم نوشتم. من سعی می کنم این آبگوشت را برای مواقعی که در حال خراب شدن هستیم و هیچ آبگوشت استخوان خانگی در فریزر ندارم ، نگه دارم.

“آیا می توانم از آبگوشت های مختلف برای این کار استفاده کنم؟”

مطمئن. هرچند طعم آن متفاوت خواهد بود. در اینجا لیست مواد لازم برای این آبگوشت آمده است:

آب مرغ استخوان مرغ (آب تصفیه شده ، استخوان مرغ ارگانیک ، سرکه سیب ارگانیک) ، آب مرغ ، قارچ پورتابللا ارگانیک ، کرفس ارگانیک ، فلفل پوبلانو بو داده ارگانیک ، فلفل سبز ارگانیک ، پیاز ارگانیک ، هویج ارگانیک ، سیر ارگانیک ، پیازچه ارگانیک ، گوجه فرنگی ارگانیک پوره ، پودر قارچ یال شیر طبیعی ، گیاهان ارگانیک (جعفری ، آویشن ، رزماری ، ریحان ، برگ بو) ، ادویه جات ترشی جات ، فلفل سیاه ارگانیک ، نمک دریا.

“این آبگوشت استخوان را از کجا می توان پیدا کرد؟”

آن را در سوپرمارکت محلی خود (Hannaford) گرفتم. ممکن است آن را در Whole Foods یا فروشگاه های مواد غذایی سالم پیدا کنید. در حال حاضر ، می توانید آن را در آمازون از اینجا دریافت کنید. لطفا توجه داشته باشید: من این را خریداری نکرده ام و نمی دانم آیا قیمت های آمازون رقابتی هستند یا مقرون به صرفه هستند.

پروتئین

اگر دوست دارید می توانید مقداری مرغ خرد شده یا توفو ارگانیک برای پروتئین اضافی اضافه کنید ، اما به نظر من آن راضی کننده است!دیدگاهتان را بنویسید