مکمل های غذایی کامل چگونه به نجات جان سگ نجات من کمک کرد


من Snuggles ، مخلوط Redtick Coonhound-Labrador را از پناهگاهی که توسط انجمن حیوانات Palm Valley در ادینبورگ ، تگزاس اداره می شود ، پذیرفتم. هنگامی که او را به عنوان سرگردان آوردند ، فقط 50 کیلوگرم وزن کم داشت و با مشکلات زیر روبرو بود:

1. یک پنجه جلو راست به شدت مجروح و آلوده شده است. یک برش مورب به طور کامل در سراسر پد ، تقریباً تا عمق کامل وجود داشت. عمیق و بسیار طولانی.
2. واکنش شدید سیستم ایمنی بدن به عفونت که باعث سقوط جسمی او می شود.
3. از دست دادن حس عصبی در پنجه جلویی راست وی ، که به معنی محافظت و در نتیجه عدم تمیز کردن آسیب است.
4- وی عقیم شد (یک عمل جراحی نسبتاً جزئی).
5- به علت عفونت کم خونی داشت.
6. همانطور که گفته شد ، وزنش کم بود.

در پناهگاه ، به او آنتی بیوتیک و یک دوره سه هفته ای استروئیدهای با دوز بالا داده شد تا پاسخ های ایمنی را که باعث سقوط مکرر او می شد ، از بین ببرد.

از خانه ، مکمل های غذایی کامل زیر از Standard Process به او داده شد:
• روغن ماهی امگا 3 (4 بار در روز ، دوز تقسیم شده)
• Congaplex (2 دوز تقسیم روزانه)
• Immuplex (دوز روزانه ، دوز تقسیم شده)
• پشتیبانی از کل بدن سگ (بر حسب وزن)
• مجتمع کلروفیل (2 عدد روزانه ، دوز تقسیم شده)
• مجتمع MediHerb Boswellia (دوز روزانه ، دوز منقسم)
• MediHerb Turmeric Forte (2 عدد روزانه ، دوز منقسم)

یک دامپزشک در سن آنتونیو محل زخم را بخیه زد ، اما در عرض هفت روز بدتر شد. دوباره باز شده بود و در عرض دو روز دیگر او مبتلا به بیماری گانگرن شد. اسنگلز تحت آب درمانی قرار گرفت و بیش از یک ماه در دامپزشک نگهداری شد که خوشبختانه او را از قطع عضو نجات داد. خوشبختانه ، در همین حال ، دامپزشک موافقت کرد که مکمل هایی را که اسنگلز در اختیار او قرار می داد ، در حین بستری شدن ادامه دهد.

در زمان مرخص شدن از بیمارستان ، پنجه او تقریباً به نیمی از طول و نیمی از عمق زخم اولیه بهبود یافته بود. او برای استراحت در جعبه نگهداری می شد و چکمه می پوشید تا زخم خشک و از آلودگی محافظت شود.

همانطور که مکمل ها را ادامه دادیم ، مجتمع Boswellia و Chlorophyll Complex را تا چهار بار در روز متناوب کردیم ، در حالی که سایر مکمل ها را در همان دوز نگه داشتیم. اگرچه پد او به اندازه یک چهارم زخم اولیه بهبود یافت ، اما دیگر بهبود نمی یابد.

کشت زخم نشان داد که عفونت MRSA همراه با عفونت باکتریایی بسیار جدی دیگری وجود دارد که احتمالاً ناشی از بستری شدن وی در بیمارستان است زیرا پوشاندن پای او غیرممکن است.

به او دو هفته دوره آنتی بیوتیک قوی برای MRSA و سایر عوامل عفونی داده شد. در همین حال ، او به مصرف مکمل ها ادامه داد.

با بچه گربه خود ، هاکلبری ، چنگ می زند.

هنگامی که اسنگگلز به آرامی در اندام پای خود احساس می کرد ، آزمایش توسط دامپزشک نشان داد که او هنوز احساس کامل خود را بازیابی نکرده است. او همچنین در این مدت وزن خود را افزایش داده بود (کمی بیش از حد از زمانی که مدت زیادی در استراحت در صندوق بود).

شش هفته پس از آنتی بیوتیک ها ، سرانجام پای او بهبود یافت و اعصاب عملکرد کامل خود را بازیافتند ، همانطور که می توان آزمایش کرد!

چرا بهبود او اینقدر مهم است؟ زیرا حداقل به مدت دو هفته پس از ورود اولیه به پناهگاه ، این س wasال مطرح شد که آیا تمام پای او نیاز به قطع عضو دارد – نه تنها در نتیجه عفونت بلکه به دلیل از دست دادن حس در پنجه ، که باعث ایجاد احتمال آسیب و عفونت مکرر.

با این حال ، مکمل ها پاسخ التهابی او را پایین نگه داشته و همراه با دارویی که به او داده شده بود ، کار می کرد. حمایت تغذیه ای نیز از اسهال و سایر عوارض جلوگیری می کند. این ترکیب درمان و تغذیه در نهایت به مبارزه با عفونت ، بهبود زخم پنجه و کمک به ترمیم عملکرد عصب کمک می کند.

محصولات استاندارد فرآیند بر سایر محصولات برتر هستند. به نظر می رسد که Snuggles حتی کمک می کند. او بدون هیچ تردیدی مجتمع تلخ بوسولیا و کپسول های چسبناک را مصرف کرد و همچنان در حال توزیع قرص ها آب دهانش را می چکاند. ما پودر حشره سگ کل بدن را روی مکمل ها یا غذای او می پاشیم ، و به نظر نمی رسد که او اصلاً از این موضوع ناراحت باشد.

به نظر می رسد او به طور شهودی می داند که به آنها نیاز دارد و برای چه مدت. حدود شش هفته پس از بهبود کامل پا ، او شروع به لیسیدن مجتمع Boswellia و Turmeric Forte کرد ، اما دو روز از پنج روز ، این دو نفر را بیرون می اندازد. این بدان معناست که او فقط این دو مکمل را دو تا سه روز در هفته مصرف می کرد در حالی که همچنان با خوشحالی به مصرف سایر مکمل ها ادامه می داد. Snuggles می تواند به وضوح تشخیص دهد که این مکمل ها باعث می شوند احساس بهتری داشته باشد.

ویدئوی زیر را مشاهده کنید یا با خیال راحت فیلم ویدئویی غول ملایم ما را که مکمل هایی را که فکر می کند برایشان مفید است بارگیری کنید … شما حتی می بینید که قطرات آب نمک او روی زمین می درخشد.

تصویر اصلی از iStock/yacobchuk. ارسال تصویر از سوزان صلح

سوزان صلح ، RD ، LC

سوزان صلح دارای مدرک کارشناسی ارشد در زمینه تغذیه و علوم با 30 سال مشاور تغذیه و شیردهی است. او همچنین علاقه زیادی به حیوانات دارد و در هفت سال گذشته آنها را پرورش داده است.دیدگاهتان را بنویسید